Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu

Autor Wątek: 7x01 Asylum of the Daleks - Więzienie Daleków.  (Przeczytany 24665 razy)

yasiu

• Oficer U.N.I.T
  • Co mi zrobisz? +13/-4
  • you can' stop me dreaming
Odp: 7x01 Asylum of the Daleks - Więzienie Daleków.
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 14, 2012, 03:13:30 am »

... Czy Doktor nie mógł wziąć Oswin, nawet w formie Daleka do TARDISa? Miałby może okazję i możliwości w przyszłości, aby ją przywrócić ze stanu Daleka do człowieka...

hmmm ciekawy pomysł (pisze serio) Doctor podrużujący z człowiekiem będącym dalekiem,
 że też Moffi na to nie wpadł.
big blue box, scarf and fez....

Leon78657

• Wysłał(a) Wir Czasu z Rose.
  • *
  • Co mi zrobisz? +25/-10
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 14, 2012, 03:13:53 pm »

... Czy Doktor nie mógł wziąć Oswin, nawet w formie Daleka do TARDISa? Miałby może okazję i możliwości w przyszłości, aby ją przywrócić ze stanu Daleka do człowieka...

hmmm ciekawy pomysł (pisze serio) Doctor podrużujący z człowiekiem będącym dalekiem,
 że też Moffi na to nie wpadł.

Doctor w życiu nie wziąłby Daleka na pokład, bo to zawsze jest jednak Dalek, nie wiadomo co mu strzeli do łba. Zresztą nie sądzę by dało się radę zrobić odwrotną konwersję.

Astroni

• Ten Który Przegadał Stworzenie z Midnight
  • **
  • Co mi zrobisz? +293/-75
  • Óśmiech Ósmego
    • Profil Astroni800 na YouTube
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 14, 2012, 04:18:26 pm »

Oswín, Oswín, Oswín! Wszyscy jak jeden mąż zachwycení - tego jeszcze níe było! Cechy ma takíe jak Jenny, a tu...
Oh... Kíedy ja ją poznam..!

Doktor podróżujący z Dalekíem! Ależ ja o níczym ínnym níe marzę, odkąd okazało síę, że Oswín (Clara?) ním jest!:D
DOKTOR

Elsen: Oh… Oh? Really? I… Bugger. Crap. I… Well, then uh… I believe that I’ll have to let you enter into the main gorges, then. But uhm… The regulations oppose it. Alright uh… I… I suppose this is a very special case, as stated in paragraph five.

The Judge: Sorry, but I fear I have to respond in the negative.

Yes, I am still OFF.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Capitano Lommasi

• Excuse me, you've got something...
  • Moderator Globalny
  • Konsument paluszków rybnych z budyniem waniliowym
  • Co mi zrobisz? +186/-93
  • ... there... just in the corner of your eye
    • Recenzje DW Classic
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 14, 2012, 04:35:16 pm »

Oswín, Oswín, Oswín! Wszyscy jak jeden mąż zachwycení - tego jeszcze níe było! Cechy ma takíe jak Jenny, a tu...
Oh... Kíedy ja ją poznam..!

Ja akurat nie mam z tym problemu, bo Jenny lubiłem ;)

Doktor podróżujący z Dalekíem! Ależ ja o níczym ínnym níe marzę, odkąd okazało síę, że Oswín (Clara?) ním jest!:D

Oj ale chyba podróży z Dalekiem się nie doczekamy - wszystko wskazuje na to, że nawet, jeśli Clara okaże się być Oswin , to albo przed zamianą, albo po jakimś odwróceniu tegoż procesu.
Choć niewątpliwie towarzysz-Dalek to by było pewne, skądinąd bardzo fajne novum.
The Deal
Słowa: PresidentRomana
Tłumaczenie: Moja skromna osoba ;)

Spoiler for Hiden:
Mały chłopcze
Iść nie masz gdzie, tak tęsknisz za domem
Na Trionie
Mały chłopcze
Pakt dziś z tobą zawrę, jeśli wywiążesz się
Jestem Czarnym Strażnikiem

Refren:
Kula ze szkła jest czymś zbyt oczywistym
Dla szpiega, zamiast niej weź to
Słabość twą, lub chęć zdrady wyczuję
Śmierci Władcy Czasu chcę
Przyrzekłeś mi, Turlough,
Jesteś teraz w mocy mej
Jasny rozkaz wydałem
Zgładź Doktora gdy zbliży się

Uczniu z Anglii
Jest w zasięgu ręki twej, wypełnij zadanie
I zgładź go
Uczniu z Anglii
Zignoruj to, co mówi, on miesza w głowie ci
Daj dowód lojalności swej

(Refren)

Nie dbam o to już więcej
Nie zabiję go; był zawsze
Tak dobry dla mnie choć nie zasłużyłem
Zrywam naszą umowę
Nie masz nade mną władzy
To jasne jak słońce jest
Dla mnie to ty tutaj jesteś złem

Dagu, Dark Lord of All

• Wysłał(a) Wir Czasu z Rose.
  • *
  • Co mi zrobisz? +103/-110
  • Hungry like the wolf.
    • Blogasek.
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 14, 2012, 07:54:44 pm »

Doctor w życiu nie wziąłby Daleka na pokład, bo to zawsze jest jednak Dalek, nie wiadomo co mu strzeli do łba.

Nie wszyscy Doktorowie mieliby takie obiekcje.
 ;D
WHOOOO AAAAMMM IIII?!?

Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

MacG

• Ukrywający Się Władca Czasu
  • Co mi zrobisz? +68/-7
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 14, 2012, 07:55:34 pm »

I tak powstał Christopher Eccleston. :P
Life is like a hurricane... here in TARDIS.
Silence, Yeti, Ice Warriors - he is a Time Lord.
Might solve a mystery... or rewrite history!

Doctor! Whooo!

D-d-daleks! Look,  behind you!
There's the Master out to find you!
What to do? Just grab on to some

Doctor! Whooo!

nile_kamala95

• Sąsiad Sary Jane
  • Co mi zrobisz? +8/-5
  • nile_kamala95
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 18, 2012, 06:22:48 pm »

Powrót Daleków był dobrym pomysłem, a sprawienie, że Doctor ratował ich to coś nowego. Doctor jak to on potrafi, przegapił rzeczy oczywiste (sprawdzanie za pomocą śrubokręta czy trupy żyją aby kilka sekund później przed nimi uciekać), ale zauważył to na co inni nie zwracali uwagi. Wreszcie wyjaśnił się powód rozwodu Pondów i okazał się naprawdę przygnębiający. Żałuję, że Oswin zginęła, ale ta zapowiedź charakteru towarzyszki była ciekawa i nie mogę się doczekać kiedy zobaczę kolejnego komputerowego geniusza jako towarzyszkę Doctora na pełen etat.
"Ścieżka, którą wybrałeś by po niej stąpać, chociaż może niepewnie prowadzi ciebie coraz bliżej do Niej. Nawet jeśli los wskazuje ci znaki, nie możesz ani zobaczyć ani wyśnić, co w twoim życiu jest ci przeznaczone. Te kilka chwil, które zostały ci pożyczone, kończysz je właśnie teraz przeżywać. Ona ciebie zabierze niewątpliwie. Spójrz na swą dłoń. Linia, która przykuła cię do życia, już nie istnieje. Chodź, obejmij mnie. Jestem twoim Końcem."- Kaal[/b]

Astroni

• Ten Który Przegadał Stworzenie z Midnight
  • **
  • Co mi zrobisz? +293/-75
  • Óśmiech Ósmego
    • Profil Astroni800 na YouTube
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 20, 2012, 12:19:07 am »

Doctor w życiu nie wziąłby Daleka na pokład, bo to zawsze jest jednak Dalek, nie wiadomo co mu strzeli do łba.

Nie wszyscy Doktorowie mieliby takie obiekcje.
 ;D
Nie mniej nadal nie wziął go do TARDIS  :P

I tak powstał Christopher Eccleston. :P
I tak powstał Chocapic.
(Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać )
DOKTOR

Elsen: Oh… Oh? Really? I… Bugger. Crap. I… Well, then uh… I believe that I’ll have to let you enter into the main gorges, then. But uhm… The regulations oppose it. Alright uh… I… I suppose this is a very special case, as stated in paragraph five.

The Judge: Sorry, but I fear I have to respond in the negative.

Yes, I am still OFF.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Miczq

• Niegroźny Ufomaniak
  • **
  • Co mi zrobisz? +3/-2
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 01, 2013, 04:13:34 pm »

EthanJames - Napisałbyś coś więcje, uczciwie podszedł a nie tylko zarabiał punkty do pobrania napisów.

Sam mam sprzeczne podejście do tego odcinak, z jednej strony denerwuje mnie Amy, wykasowanie pamięci, a z drugiej pełne zaskoczenie, Oswin to Dalek, brakuje mi rozmachu RTD, Mofett ma z tym problem (może brakuje $) odcinek ciekawy, ale nie spełniony.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2013, 06:17:53 pm wysłana przez Miczq »
"In the end, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends."

Ankh

• Specjalista Ds. Kosmitów
  • Co mi zrobisz? +26/-4
  • Rude and not ginger
    • tumblr
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 01, 2013, 04:52:06 pm »

EthanJames - Napisałbyś coś więcje, uczciwie podszedł a nie tylko zarabial punkty do pobrania napisów.
Punkty do pobrania napisów...? Nie wiedziałam, ze takie na tym forum bonusy ^^
Co do odcinka, wczoraj oglądałam jeszcze raz fragment, gdzie Oswin okazała się Dalekiem i się wzruszyłam. Serio, to była dzielna dziewczyna...Szkoda, że nie mogli jej uratować.
Za to motyw z rozwodem Pondów...słaby dość. Denerwowało mnie to trochę.

NinaX

• Niegroźny Ufomaniak
  • **
  • Co mi zrobisz? +5/-8
  • Wciąż czekam na Doktora i na list z Hogwartu.
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 08, 2013, 11:16:34 pm »

(Komentarze na bieżąco z oglądaniem)

Czołówka! Podoba mi się!

Ale jak, ALE JAK Rory i Amy mogą się rozwodzić?!! Ooo! Nie może tak być : ((( To mój ulubiony ship w DW! Amy jako modelka, piękne! <3 A Rory, o adajahgsjdkao!! Jak on wyprzystojniał, no po prostu, o wow!

Dalekowie są so boring. Nawet kolory ich nie ratują. Ale chcą, żeby ich Doktor ocalił? O, a to już ciekawe. Może nie są aż tak nudni, jak się spodziewałam.

"Jaki mają kolor?" Haha, Rory <3 Czyż on nie jest jak zawsze cudowny?

Dalek mówiący Doktorowi, że nie mogli go zabić, bo obrazą jest dla nich unicestwienie pięknej nienawiści. Mocne, bardzo mocne. Dalekowie mają często całkiem trafne i mocne spostrzeżenia, co do Doktora.

Oswin Oswlad i jej suflety!

Mina Doktora absolutnie bezcenna, gdy dowiaduje się, że jest uważany za naturalnego wroga Daleków. Bezcenne są też "miny" Daleków, gdy Doktor mówi im o tym, że się boją (gdy wszystkie odwracają swoje - z braku lepszej nazwy - oko; jakby byli zawstydzeni).

Amy Pond i jej "Geromino!" Chyba stęskniła się za podróżami z Doktorem. I oczywiście to Rory musiał lecieć do góry nogami, bo inaczej nie byłby Rorym, no wiadomo <3 I Amy od razu pyta o Rory'ego! Nie wiem, co się między nimi zdarzyło, ale ona dalej go kocha!

Jak to takie jest życie, gdy Doktora nie ma w pobliżu?! Amy, ty głupku. Jak to takie jest życie? Rory i Amy na zawsze. Taka była umowa!

Rory próbujący rozmawiać z Dalekiem o jego eks! No ten chłopak jest absolutnie niemożliwy! Zapomniał swojego imienia! I flirtowanie z Oswin! "Zdejmij szybko koszulę?" "Po co?" "Musi być jakiś powód?" <33

Rozmowa między Amy i Rorym! Ulubiony moment odcinka! Oboje kochają się tak mocno, bo jakby mogli inaczej? On czekał na nią 2000 lat, ona zrobiłaby dla niego wszystko. No i nareszcie! Okazało się, że sprawa z dzieckiem, z Melody jakoś na nich wpłynęła. A przynajmniej na nią, bo ten wątek uważam za wyjątkowo powierzchownie potraktowany. Ale tak to jest, gdy scenarzystą jest facet.

Oswin jest Dalekiem? Szok. Wzruszające pożegnanie z Doktorem.

Pocałunek Amy i Rory'ego! Taak! W końcu przestali się wygłupiać.

Dalekowie nie pamiętaj kim jest Doktor! Będzie zabawa. Widzę, że Moffat zaczyna przygotowywać sobie grunt pod finał, gdzie na pewno zostanie zadane Pierwsze pytania.

Podobał mi się ten odcinek :)
MY WHO WORLD

Wciąż czekam na Doktora i na list z Hogwartu.

Amy: 12 lat i 4 psychiatrów.
Doktor: Czterech?
Amy: Ciągle ich gryzłam.
Doktor: Dlaczego?
Amelia: Mówili, że nie istniejesz.

Doktor: The life out there, it dazzles. I mean, it blinds you to the things that are important. I've seen it devour relationships and plans... It's meant to do that. Because for one person to have seen all that, to taste the glory and then go back, it will tear you apart.
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry