Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do dołu

Autor Wątek: 6x01 The Impossible Astronaut  (Przeczytany 22634 razy)

Zetasowa

• Opiekun K-9
  • Co mi zrobisz? +4/-0
6x01 The Impossible Astronaut
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 04, 2011, 09:21:28 pm »

Odcinek GENIALNY !!!:thumb
Cóż, przygotowałam się trochę, że to pierwszy odcinek nowej serii, wieć może trochę przynudzać.Myliłam się. A mętlik w głowie mam ogromny...I wybuch płaczu na końcu odcinka...Jutro (mam nadzieje), że co nieco się wyjasni (tzn w nastepnym odcinku)

doktor11

• Przyjaciel Doktora
  • Co mi zrobisz? +7/-8
  • doktor11 (doktor10)
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 05, 2011, 04:24:27 pm »

Super odcinek. Najtragiczniejsze było jak doktora zabił niewiadomo kto w skafandrze. Tym kimś może być każdy, więc trzeba czekać do końca 6 serii.
11

Sandgirl

• Obrońca Ziemi
  • Co mi zrobisz? +2/-1
    • http://www.sandgirl.co.uk
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 08, 2011, 06:20:12 pm »

Odcinek porazajacy, powalajacy na kolana - zwlaszcza poczatek... oby wiecej takich! :)

maga164

• Gość
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 19, 2011, 10:40:14 pm »

Czy mógłby mi ktoś coś wyjaśnić? Nie rozumiem dlaczego - skoro Doctor poznał dorosłą Amy już ok. 200 lat przed otwarciem się puszki, to dlaczego w pierwszym odcinku piątej serii jej nie rozpoznaje? Nawet jeśli uznać, że szukał małej dziewczynki, to nie poznać Amy?

godofmischief

• Odwiedził Barcelonę z Dziesiątym
  • **
  • Co mi zrobisz? +68/-27
  • misha u little shit
    • http://moonvelvet.deviantart.com/
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 20, 2011, 04:00:00 pm »

wibbly-wobbly, timey-wimey, spacey-wacey. nie wiem dokładnie o którą puszkę Ci chodzi, a jeśli o Pandoricę to słabo pamiętam te odcinki, ale skoro one były na końcu 5 serii to wyjaśniłabym to tak, że kiedy pierwszy raz, w 1 odc 5 serii Doctor poznał Amy miał X lat, a przy puszcze X+Y lat. To nie była jego przeszłość :)

"And on the 8th day God created rock and roll!"

maga164

• Gość
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 20, 2011, 06:56:16 pm »

Szczerze mówiąc wciąż nie bardzo łapię, nawet można sobie odpuścić samą puszkę. Chodzi o 1 odcinek piątej serii, on nie zna dorosłej Amy, nie poznaje jej i dopiero później dowiaduje się że to jest mała Amy Pond (udawała policjantkę). W pierwszym odcinku 6 serii nie zna dorosłej Amy (zna dziecko).
Nic mi tu nie pasuje. Zakładając, że po poznaniu małej Amelii dzieją się wydarzenia z 6 serii, to dlaczego w 5 (która jest przyszłością) nie poznaje Amy i wydaje mu się że minęło kilka minut od kiedy poznał ją jako dziecko i wrócił gdy była dorosła.
Pewnie można to tłumaczyć - /wibbly - wobbly/, jednak wydaje mi się że ktoś tu czegoś zwyczajnie nie przemyślał.

Ok, już nie istotne, chyba wiem gdzie mam błąd :D
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2011, 12:50:25 am wysłana przez maga164 »

Mrau

• Specjalista Ds. Kosmitów
  • Co mi zrobisz? +9/-2
  • one day i'll become a pirate.
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 20, 2011, 10:07:38 pm »

Usiłuję pojąć Twój tok myślenia, ale zwyczajnie mi to nie wychodzi. Gdzie Doctor w szóstym sezonie nie poznał dorosłej Amy i gdzie pojawiła się jej dziesięcioletnia wersja? Bo nie jestem w stanie przypomnieć sobie tego momentu.
Jak dla mnie wszystko układa się w sposób logiczny. Najpierw poznaje małą Amelię, potem napotyka dorosłą Amy, której na początku nie poznaje, ale w końcu załapuje i dalej są już przygody z tą samą dużą Amy, a mała pokazuje się jedynie gościnnie. Wydarzenia szóstego sezonu są kontynuacją piątego.
http://img153.imageshack.us/img153/6770/1f67658d1fbb92fb35929cc.gif[/img] http://img195.imageshack.us/img195/7379/snowpatrolstampbysnufho.png[/img] http://img138.imageshack.us/img138/8586/a0f900eae84dad31caeeed8.gif[/img]

The key with characters is to be honest. Allow the bastards to be lovely, allow the heroes to be weak.
Then they'll come alive.
Russell T Davies

zupka // tumblr // twitter

Szczepan

• Całował się z Ósmym w Nowy Rok
  • *
  • Co mi zrobisz? +19/-7
  • puncake
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 19, 2011, 12:24:07 pm »

Ja mam jeszcze jedno pytanie dotyczące tego odcinka: Dl River się troszkę wnerwiła, kiedy Doktor nazwał ją Mrs. Robinson w Białym Domu? Czy coś przegapiłam?

Stark

• Raz Czy Drugi Widział Kosmitów
  • **
  • Co mi zrobisz? +14/-34
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 19, 2011, 02:38:16 pm »

Czy coś przegapiłam?

Tak, "Absolwenta".

Leon78657

• Wysłał(a) Wir Czasu z Rose.
  • *
  • Co mi zrobisz? +25/-10
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 19, 2011, 02:54:40 pm »

i od razu mi się przypomina piosenka Simon'a i Garfunkel'a "Hey Mrs Robinson"

NinaX

• Niegroźny Ufomaniak
  • **
  • Co mi zrobisz? +5/-8
  • Wciąż czekam na Doktora i na list z Hogwartu.
Odp: 6x01 The Impossible Astronaut
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 05, 2013, 04:26:56 pm »

Wow. Taki odcinek na początek nowej serii. Współczuję wszystkim, którzy musieli tydzień czekać na rozwiązanie tego wszystkiego.

Mocny wątek już od razu - zabicie Doktora i spalenie jego zwłok. Nie ogarniam. Zaczynam się zastanawiać, czy Doktor naprawdę umrze w ten sposób za te 200 lat, czy jakoś się obędzie. Bo kurczę, gdyby Doktor miał umrzeć w postaci 11., to oznacza, że serial się kończy i nie będzie 12. i 13. regeneracji. Byłoby to nie do odżałowania.

Nowy wróg Doktora jest straszny, przede wszystkim dlatego, że zapomina się o nim od razu, jak się przestaje na niego patrzeć, ale jednak w moim osobistym rankingu nadal wygrywają Anioły, jako te straszniejsze i bardziej fascynujące. Ciekawe, czy Silence będą towarzyszyć Doktorowi przez całą serię.

Szokiem jest ciąża Amy! Jestem ciekawa, jak to rozwiążą, czy będzie to prawdziwa ciąża, a jeśli tak to kto jest szczęśliwym tatusiem?? Mam nadzieję, że Rory! Ale w zasadzie to nie wiadomo, czy Amy przespała się z Doktorem, wtedy gdy się na niego rzuciła, czy jednak nie. Ciekawe.

River! Fajnie, że wróciła. Jest intrygująca i bardzo ją lubię. Zrobiło mi się bardzo smutno, jak mówiła o sobie i Doktorze i przecież rzeczywiście taki moment podszedł w Bibliotece, gdy Doktor nie wiedział kim ona jest i teraz to się wydaje logiczne, że tak łatwo jej było poświęcić życie, przecież nie chciała żyć, gdy on jej nie pamiętał. Wg losy Doktora i River są strasznie smutne - jej czas się skraca, dąży do pożegnania, a jego do pierwszego spotkania. Smutne. Aczkolwiek sceny River/Doktor były świetne!

Oczywiście Moffat nie mógł sobie darować wątku timey-wimey, i za to go uwielbiam!!
MY WHO WORLD

Wciąż czekam na Doktora i na list z Hogwartu.

Amy: 12 lat i 4 psychiatrów.
Doktor: Czterech?
Amy: Ciągle ich gryzłam.
Doktor: Dlaczego?
Amelia: Mówili, że nie istniejesz.

Doktor: The life out there, it dazzles. I mean, it blinds you to the things that are important. I've seen it devour relationships and plans... It's meant to do that. Because for one person to have seen all that, to taste the glory and then go back, it will tear you apart.

Dagu, Dark Lord of All

• Wysłał(a) Wir Czasu z Rose.
  • *
  • Co mi zrobisz? +103/-110
  • Hungry like the wolf.
    • Blogasek.
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 05, 2013, 06:31:11 pm »

Ale w zasadzie to nie wiadomo, czy Amy przespała się z Doktorem, wtedy gdy się na niego rzuciła, czy jednak nie. Ciekawe.
*głośny śmiech* ;D

Ja akurat miałam to szczęście lub nieszczęście, że obejrzałam ten odcinek po obejrzeniu finału szóstej serii - i wiedząc, do czego to wszystko zmierza, miałam prawdę mówiąc lekki niesmak.
WHOOOO AAAAMMM IIII?!?

Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

Sundavar

• Mieszkaniec Cardiff
  • **
  • Co mi zrobisz? +0/-0
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 08, 2013, 07:59:00 pm »

Wspaniały odcinek pełen tajemnic i pomysłów Doktora

Velex

• Niegroźny Ufomaniak
  • **
  • Co mi zrobisz? +33/-7
  • Pirania
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 05, 2015, 11:23:16 pm »

Mocne otwarcie sezonu, to na pewno. Pewne rzeczy przewidywalne, ale ten klimacior je rekompensuje. 10/10.
Memento, memento, memento, bracia, w mordę jeża, spokojnie!

EwaWho

• Mieszkaniec Cardiff
  • **
  • Co mi zrobisz? +8/-0
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 30, 2016, 12:16:25 pm »

No i początek sezonu i to jaki. Jak zwykle Doctor nieprzewidywalny, szalony, genialny i śmieszny. Kiedy ten tajemniczy astronauta go zabił i nawet kiedy palili jego ciało, wiedziałam, że to nie koniec i Doctorek musi się pojawić. Ale najlepsza scena w gabinecie prezydenta, kiedy rozsiadł się za jego biurkiem, wszyscy celują w niego z broni, a on zupełnie jakby tego nie widział jak zawsze nieporuszony i wygadany. I jeszcze zażądał bezy hehe. Ciekawe co tym astronautą, ale intrygują też te stwory. Ja gdybym takiego zobaczyła na żywo, to bym chyba zemdlała. Odcinek cudownie trzyma w napięciu od początku do końca, jak zresztą wszystkie.
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do góry