Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: 4x15 Planet of the Dead  (Przeczytany 20875 razy)

Astroni

• Ten Który Przegadał Stworzenie z Midnight
  • **
  • Co mi zrobisz? +293/-75
  • Óśmiech Ósmego
    • Profil Astroni800 na YouTube
Odp: 4x15 Planet of the Dead
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 24, 2012, 01:04:56 am »

Scena z przepowiednią niezła, ale mnie właśnie tam ciut powiało przymusem i sztucznością. I nie robię żadnych hipotez co do "it" i "he", bo wiem, że i tak nie zgadnę, więc po co się męczyć... Zawsze można szukać szyfru w samej treści przepowiedni, a nie iść na łatwiznę i przekształcać tytuł następnego odcinka ;)
Ale dziwnie teraz coś takiego czytać. 2009 rok, nikt nie słyszał jeszcze o Saxonie i pukaniu cztery razy. I się domyślaliśmy...
Znaczy: cóż, WY. Bo ja byłam wtedy po rozstaniu z Rose, a potem w 2010 zerżnęłam trzecią i czwartą serię hurtem z Internetu i miałam problem z głowy...

Chyba mój ulubiony z widzianych przeze mnie specjali, głównie ze względu na Lady Christinę (rany, szkoda, że nie została) i fana Doktora :D
O ile tamtego nawiedzonego (a skądinąd jednak genialnego!) naukowca też polubiłam z miejsca, to za nie wpuszczenie Christiny do TARDIS dziękuję Dziesiątemu i całej ekipie produkcyjnej całym sercem. Ona już, już tam była, i tak do niego pasowała, i tyle by osiągnęli, i w ogóle ta TARDIS to była po całości tylko dla niej
DOKTOR

Elsen: Oh… Oh? Really? I… Bugger. Crap. I… Well, then uh… I believe that I’ll have to let you enter into the main gorges, then. But uhm… The regulations oppose it. Alright uh… I… I suppose this is a very special case, as stated in paragraph five.

The Judge: Sorry, but I fear I have to respond in the negative.

Yes, I am still OFF.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Dagu, Dark Lord of All

• Wysłał(a) Wir Czasu z Rose.
  • *
  • Co mi zrobisz? +103/-110
  • Hungry like the wolf.
    • Blogasek.
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 24, 2012, 02:00:31 am »

Chyba mój ulubiony z widzianych przeze mnie specjali, głównie ze względu na Lady Christinę (rany, szkoda, że nie została) i fana Doktora :D
O ile tamtego nawiedzonego (a skądinąd jednak genialnego!) naukowca też polubiłam z miejsca, to za nie wpuszczenie Christiny do TARDIS dziękuję Dziesiątemu i całej ekipie produkcyjnej całym sercem. Ona już, już tam była, i tak do niego pasowała, i tyle by osiągnęli, i w ogóle ta TARDIS to była po całości tylko dla niej
Następna seria nazywałaby się Doctor Screw, jeśli łapiecie aluzję To znaczy co ja powiedziałam...? xD
WHOOOO AAAAMMM IIII?!?

Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

Astroni

• Ten Który Przegadał Stworzenie z Midnight
  • **
  • Co mi zrobisz? +293/-75
  • Óśmiech Ósmego
    • Profil Astroni800 na YouTube
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 24, 2012, 02:31:49 pm »

Sonic screwdriver nigdy już nie odzyskałby swojego dawnego kontekstu...

XD
DOKTOR

Elsen: Oh… Oh? Really? I… Bugger. Crap. I… Well, then uh… I believe that I’ll have to let you enter into the main gorges, then. But uhm… The regulations oppose it. Alright uh… I… I suppose this is a very special case, as stated in paragraph five.

The Judge: Sorry, but I fear I have to respond in the negative.

Yes, I am still OFF.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Raxacoricofallapatorius

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +0/-0
Odp: 4x15 Planet of the Dead - ciekawy Easter Special!
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 25, 2017, 09:51:52 pm »

"Planeta Śmierci" to ku mojemu zdziwieniu -  kolejny odcinek specjalny 4-ego sezonu "Doctora Who". Tym razem nasz Władca Czasu ubrany w lekki luźny garnitur, materiałowy płaszcz i białe lekko umorusane trampki,  zaczyna towarzyszyć Christinie, która w ostatniej chwili wraz z nim wsiada do piętrowego londyńskiego busa unikając zaaresztowania przez Scotland Yard z powodu kradzieży cennego  kilkusetletniego, pozłacanego rytualnego kielicha i innych kosztowności. Władca Czasu wpada na trop wyłomu czasowego, dziury w strukturze rzeczywistości, która  niestety zbyt długo nie może być otwarta, gdyż swoim istnieniem  może zagrozić Ziemi. Gdy Czerwony dwu-piętrowiec znika za pionową fluktuującą barierą siłowo-czasową, dochodzi do dziwnych zjawisk i pojazd wraz z pasażerami pojawia się na okrytej piaskiem i otoczonej na nieboskłonie przez trzy księżyce planecie. Z tego dziwnego miejsca ot tak, nie da się uciec. Ciało niebieskie skąpane w wiecznej nieprzyjaznej pustyni otacza zaburzenie czasowe, a po jego przekroczeniu , czego nie warto było robić - kierowca busa  momentalnie został zdematerializowany.  Jego szkielet obdarty z mięśni ścięgien i innych tkanek, zwalił się na ziemię po powrocie do prawdziwej londyńskiej rzeczywistości.

Dobrze, że do gry wszedł U.N.I.T. i pojawił się dr Malcolm, którego zagrał Lee Evans. Dostaliśmy trochę humoru,  niezwykłych roli gościnnych i czegoś co miało trzymać widza by ze spartańską mobilizacją czekał na 5-ty sezon.
Ocena Easter Special: 8/10
 (tar)
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry