Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: 4x12 The Stolen Earth  (Przeczytany 18076 razy)

Reiko Fardreamer

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 30, 2008, 06:28:30 pm »

ja poproszę o wyciąg z melisy ze spirytusem... ale mnie wytrzęsło... :o

tylko, tylko...
musieli go zabić?? :no:

Shina

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 30, 2008, 07:05:43 pm »

dysann napisał/a:
Muszą przeżyć... xD  Są częscia Torchwoodu i mają kręconą 3 serię xDD

No to jestem bardziej spokojna. Dzięki ;)
Co do Torchwood i broni to rzeczywiście jest to trochę bez sensu. Teoretycznie zbierali wszystko, co mogło się przydać, a mieli tylko jeden porządny karabin... Chociaż na Daleków w ogóle nie wiele broni działa. W finale 1 serii po rozwaleniu jednego Daleka karabin się rozładował zupełnie.
I jeszcze jedno. Po co Jack chciał do Doktora? Tzn. poza tym, żeby rozwalić tego Daleka, ale o nim nie mógł wiedzieć ;) Bo w sumie nie wiele mógłby zrobić gdyby ich zaatakowali i okrążyli, a tak zostawił swoich niemal na pewną śmierć, nie mówiąc już o technologiach, które mogły wpaść w ręce (hehehe ;)) Daleków, gdyby zdobyli Torchwood.

Natalinka

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 30, 2008, 08:33:30 pm »

Na Daleków działa chyba tylko taki typ, jak miała Rose czyli może nie taka zwykła broń (taka na naboje) tylko może  laserowa czy cuś;)
A czy oni nie zmutowali? Jakoś odniosłam wrażenie, że wcześniej dałoby się ich unieszkodliwić przy pomocy farby, ale może się mylę:)

Reiko Fardreamer

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 30, 2008, 09:14:19 pm »

pomysł niby niezły, ale gdyby można była daleków ogłupić polewając ich we właściwym miejscu farbą, to Doctor (wersja 9.0) wpadłby na to w odcinku z właścicielem internetu ;) i kazał żołnierzom szukać wiader z farbą, a nie celować z pistoletów w 'oko'...

Sandgirl

• Obrońca Ziemi
  • Co mi zrobisz? +2/-1
    • http://www.sandgirl.co.uk
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 30, 2008, 09:25:11 pm »

Noo.... niezle kopa dal ten odcinek :D

Tylko nie wiem czemu troche mi Czarodziejka z Ksiezyca zalatywalo, tam na koncu tez sie wszystkie bohaterki zbieraly zeby razem walczyc w obronie swiata hahaha ;)

Ale ogolnie bardzo mi sie podobal ten odcinek i nawet mi to przeskakiwanie nie przeszkadzalo... tak sie skupialam na tej akcji ze jak byl pokazany jakis fragment to zapominalam co sie w innych czesciach dzieje hehe...

Ta regeneracja mnie zaskoczyla, naprawde...
a co do smierci najwierniejszego towarzysza, to moze to K-9??...

reakcja Donny na Jacka byla fenomenalna... sama bym tak pewnie zareagowala ;)
Jakos mi Gwen troche nie pasowala, nie wiem czemu.... (znaczy to jak byla jej postac przedstawiona)... no i nie bylo Owena i Tosh :( ech...

ogolnie nie moge sie doczekac nastepnego odcinka!! a to jeszcze tyle czasu!!
hmm.. moze zadzwonie do Doctora? :D

edit: lee, nie ma takiego numeru :( /edit
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2008, 09:28:07 pm wysłana przez Sandgirl »

achaja

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 30, 2008, 09:31:04 pm »

Wieczna śmierć najwierniejszego towarzysza!!!  NIE!!!! NIE!!!! NIE!!!! NIE!!!! NIE!!!! NIE!!!! NIE!!!! NIE!!!! NIE!!!! NIE!!!! NIE!!!! NIE!!!! NIE!!!!
Musze ochłonąć ;(;(

jolkah

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 30, 2008, 10:07:56 pm »

Reiko Fardreamer napisał/a:tylko, tylko...
musieli go zabić?? :no:

kogo zabić?!?! Doctor żyje... o co kaman?

Doctor Who

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 30, 2008, 10:56:14 pm »

czy ktoś wie jak nazywa się ta melodia co leciała podczas dzwonienia do Doctora? bo wpada w ucho :)  a co śmierci najwierniejszego towarzysza to Rose i Donna napewno przeżyją bo na YT pod hasłem Doctor who series 3 big spoilers widać jak Donna i Doctor żegnają Rose na plaży tak samo jak w finale 2 sezonu. Więc napewno przeżyją Donna,Rose i Jack(który jest nieśmiertelny).

brin

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 30, 2008, 11:17:44 pm »

myślę że rose pożegnają bo ona nie całkiem przeszła do świata donny i w momencie pokonania dalków bedzie musiała wrócić zpowrotem i myslę że raczej nie z własnej woli:( ale to tylko moja wizja

kruszynka85

• Mieszkaniec Cardiff
  • **
  • Co mi zrobisz? +1/-0
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 01, 2008, 01:48:24 am »

nie podoba mi sie jak sie konczy ten odcinek. chce zeby David Tennant dalej byl Doctorem nie chce nowego......:(

jolkah

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 01, 2008, 09:37:20 am »

szkoda, że ludzie tutaj nie czytają poprzednich postów... a mi się nie chce tłumaczyć, że będzie taki sam jak był, ani dlaczego O_o
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2008, 09:38:04 am wysłana przez jolkah »

Bad Wolf

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 01, 2008, 10:04:42 am »

O tym to akurat wiem z czyjeśtam wypowiedzi z DW. Przecież nie mówiliby, ze Tennant 'prawdopodobnie' zagra w 5 sezonie, a potem by dali innego Doktora. A co do odcinka to po oglądnięciu wyłączyłam kompa i musiałam jakoś odreagować ten stres, bo nie dość, że jestem nerwowa... Szok! Ta scena ze spotkaniem Doktora i Rose i z tym Dalekiem mnie zabiła. To nie miało być tak :D Jako dziewczyna bym trochę romantyzmu od tego oczekiwała, a nie coś takiego :lol: Nie no, umarło mnie na Amen i nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć, jak tylko, że czekam na CD ^^
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2008, 10:06:34 am wysłana przez Bad Wolf »

Anika

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 01, 2008, 02:19:09 pm »

Bad Wolf napisał/a:
 Ta scena ze spotkaniem Doktora i Rose i z tym Dalekiem mnie zabiła. To nie miało być tak :D Jako dziewczyna bym trochę romantyzmu od tego oczekiwała, a nie coś takiego :lol: Nie no, umarło mnie na Amen i nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć, jak tylko, że czekam na CD ^^

nom, zgadzam sie, do tej pory nie moge ochłonąć, mógł go ten Dalek 'zastrzelic" jak już do niej dobiegnie i sie.....ekhm.....przywita ;)

teeta

• Niegroźny Ufomaniak
  • **
  • Co mi zrobisz? +0/-0
    • http://www.nikitaforum.glt.pl/
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 01, 2008, 03:01:13 pm »

Sandgirl napisał/a:
Tylko nie wiem czemu troche mi Czarodziejka z Ksiezyca zalatywalo, tam na koncu tez sie wszystkie bohaterki zbieraly zeby razem walczyc w obronie swiata hahaha ;)

Mi się przypomniała Gwardia Dumbledora xD
[small]#  avatar zrobiła katrina87 | last.fm[/small]

Durrandir

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 01, 2008, 05:11:15 pm »

Prościutko z programu BBC One
Doctor Who
Sat 5 Jul, 6:40 pm - 7:45 pm  65mins
Journey's End
As Davros and the Daleks threaten the entire universe, the Doctor's companions join forces. But the prophecy declares that one of them will die...
The Doctor ...... David Tennant
Donna Noble ...... Catherine Tate
Rose Tyler ...... Billie Piper
Martha Jones ...... Freema Agyeman
Captain Jack Harkness ...... John Barrowman
Sarah Jane Smith ...... Elisabeth Sladen
Mickey Smith ...... Noel Clarke
Jackie Tyler ...... Camille Coduri
Luke Smith ...... Thomas Knight
Gwen Cooper ...... Eve Myles
Ianto Jones ...... Gareth David-Lloyd
Wilfred Mott ...... Bernard Cribbins
Sylvia Noble ...... Jacqueline King
Francine Jones ...... Adjoa Andoh
Davros ...... Julian Bleach
German Woman ...... Valda Aviks
Scared Woman ...... Shobu Kapoor
Chinese Woman ...... Elizabeth Tan
Liberian Man ...... Michael Price
Dalek Voice ...... Nicholas Briggs
Dalek Operators ...... Barney Edwards, Nick Pegg, David Hankinson, Anthony Spargo
Voice of Mr Smith ...... Alexander Armstrong

Zastanawia mnie fakt gry Jackie Tyler - czy może to oznaczać że do gry wejdzie i ojciec Rose z ekipą. Nie ma nic o Shadow Proclamation - czyli albo Dalekowie zostaną wyeliminowani przez Doktora i C.O; albo BBC kryje niespodzianki, dając małe wskazówki.
90% pewności że Harriet Jones nie żyje.