Doctor Who Polska - Forum

Seriale => The Sarah Jane Adventures => Wątek zaczęty przez: Dagu, Dark Lord of All w Marzec 22, 2013, 08:59:10 pm

Tytuł: Ulubiony odcinek
Wiadomość wysłana przez: Dagu, Dark Lord of All w Marzec 22, 2013, 08:59:10 pm
W tym dziale chyba tylko ja piszę, ale co mi tam :P Wypisujcie swoje ulubione epizody. Najlepiej z uzasadnieniem, ale niekoniecznie :P

U mnie toplista jest dość mała. Whatever Happened to Sarah Jane? i The Temptation of Sarah Jane Smith - czyli te dwa, w którym coś/ktoś miesza w przeszłości Sary Jane. The Nightmare Man - ale głównie ze względu na polski głos Człowieka z Koszmaru (chyba najlepiej zagrana rola w całym polskim dubbingu do SJA).
Death of the Doctor podobało mi się ze względu na gościnny występ Jedenastego i Jo, ale fabularnie to było trochę 'takie se'.
Tytuł: Odp: Ulubiony odcinek
Wiadomość wysłana przez: moneyhoney w Marzec 23, 2013, 04:55:19 pm
Ja uwielbiam odcinek specjalny "Time Crash". David Tennant i Peter Davison razem to coś niesamowitego. Lekki, zabawny odcinek, który od razu zawładnął moim sercem. No i fakt, że są rodziną mnie rozbraja :D
Tytuł: Odp: Ulubiony odcinek
Wiadomość wysłana przez: Dagu, Dark Lord of All w Marzec 23, 2013, 10:05:33 pm
Kszy kszy. Polecam rzucić okiem na to, jaki to dział. Kszy kszy.
;)
Tytuł: Odp: Ulubiony odcinek
Wiadomość wysłana przez: moneyhoney w Marzec 24, 2013, 10:11:51 am
Ojej. Bardzo przepraszam, jakoś mi to umknęło.
Tytuł: Odp: Ulubiony odcinek
Wiadomość wysłana przez: rafcio518 w Marzec 31, 2013, 05:24:41 pm
Nie oglądałem tego serialu. Myślicie, że warto? Jest trochę podobny do Dr. Who lub Torchwood?
Tytuł: Odp: Ulubiony odcinek
Wiadomość wysłana przez: Dagu, Dark Lord of All w Marzec 31, 2013, 06:44:12 pm
Bardziej do DW niż do Torchwood i bardzo dobrze, tego drugiego nigdy nie strawiłam. Nie miał tego doktorowego szaleństwa, którego w SJA trochę jest.

Swoją drogą to przykre, że nikt tego spin-offa nie ogląda, chociaż jest moim zdaniem najlepszy ze wszystkich i do tego dostępny w polskiej wersji językowej :<
Tytuł: Odp: Ulubiony odcinek
Wiadomość wysłana przez: Eirene w Marzec 31, 2013, 09:43:03 pm
Ja bym chętnie pooglądała - a gdzie jest dostępny w polskiej wersji językowej? Mam kilka odcinków po angielsku, żadne napisy nie chcą mi się do nich dostosować.
Tytuł: Odp: Ulubiony odcinek
Wiadomość wysłana przez: Dagu, Dark Lord of All w Marzec 31, 2013, 10:37:58 pm
Ja bym chętnie pooglądała - a gdzie jest dostępny w polskiej wersji językowej?
W telewizji - TeleToon+ ciągle puszcza powtórki, a jeśli się nawet nie ma tego kanału, to w Internecie są nagrania. Wprawdzie nie napisy, ale uważam, że akurat oglądanie takiej "młodzieżówki" z subami to trochę bez sensu ;)
Trzeba tylko uważać, bo po necie szlajają się też nagrania z Cartoon Network sprzed kilku lat, a ich opracowanie jest co najmniej sztuczne.
Tytuł: Odp: Ulubiony odcinek
Wiadomość wysłana przez: SARA JANE w Maj 28, 2013, 03:24:36 pm
mój ulubiony to : Co się stało z Sarą Jane , Kuszenie Sary Jane , Ślub Sary Jane , Śmierć Doctora , Żegnaj Saro Jane i Sky.
Tytuł: Odp: Ulubiony odcinek
Wiadomość wysłana przez: Olauria w Listopad 21, 2013, 12:14:56 am
Witam. Mi także podobały się głównie odcinki z Tricksterem i Doktorem. A także Enemy of the Bane, ze względu na pojawienie się Brygadiera, który obok Doktora, jest moją ulubioną postacią w Classic Series.
Co do serialu, trochę może odrzucać to, że jest taki dziecinny. Ale to głównie przez dubbing (przynajmniej dla mnie), którego osobiście nie trawię w filmach fabularnych. Dlatego zrobiłam polskie napisy (90% dubbingu, 10% tłumaczenia własnego).
Jeśli jest ktoś zainteresowany, napisy są na moim chomiku: http://chomikuj.pl/izebel (http://chomikuj.pl/izebel)
Tutaj jest bezpośredni link:
http://chomikuj.pl/izebel/Seriale/T/The+Sarah+Jane+Adventures/Napisy+PL (ftp://chomikuj.pl/izebel/Seriale/T/The+Sarah+Jane+Adventures/Napisy+PL)
Tytuł: Odp: Ulubiony odcinek
Wiadomość wysłana przez: fred w Listopad 22, 2013, 01:41:18 am
Kurczę, wypowiedziałabym się, ale w sumie mogę się podpisać pod postem Dagi :) Zwłaszcza co do The Temptation of SJS i Death of the Doctor.

Cytat: Olauria
Co do serialu, trochę może odrzucać to, że jest taki dziecinny.
Tu się nie zgodzę. To znaczy, pewnie że jest kierowany do młodszych odbiorców, więc fabuła jako taka może być odbierana jako dziecinna, ale jeśli chodzi o przesłanie to wielu dorosłym przydałoby się obejrzenie kilku odcinków :)