Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Ella

Strony: [1]
1
Kontakt / Doctor Who Meet 2014 + Ankieta
« dnia: Październik 25, 2013, 06:02:21 pm  »
W tym roku kolejny raz organizujemy DWM i zaczynamy już się powoli przygotowywać, bo najlepiej jest zrobić wszystko spokojnie, a nie na ostatnią chwilę. :) Zaczynamy też teraz ponieważ później nie będzie na to czasu choćby z mojej strony.

W ekipie pracuje z nami jeszcze jedna koleżanka z forum i również będzie zamieszczać posty.

Na początku wybieramy miasto. :) Już pierwszy etap dawno za nami, ale po prośbie fanów DW na Facebook'u zwolniliśmy z etapami. Apelujemy też do Was. Jeżeli jeszcze miasto, które nie odpadło odpowiada Wam to możecie głosować. Oczywiście osoby, które czynnie korzystają z fb. Możemy też przeprowadzić tutaj ankietę jeżeli wyrażacie taką chęć. :) Podliczymy głosy z obu źródeł i podejmiemy decyzję, które miasto wygra.

Niestety jest nas mało i potrzebujemy pomocy. Wiemy jednak, że możemy na Was liczyć. :) I dlatego prosimy o pomoc.

Jeżeli macie już pomysły to słuchamy. :) Z miłą chęcią rozważymy je i wspólnie podejmiemy decyzję, co będzie przewidziane w programie ramowym imprezy.

Tutaj link do informacji na Facebook'u https://www.facebook.com/DoctorWhoMeet?ref=hl , który pozwoli Wam obserwować co się dzieje, ale tutaj też będziemy dodawać informacje.

Jeżeli ktoś chce organizować własne spotkania, to szczerze do tego zachęcamy. Fani powinni spotykać się w każdym miejscu w Polsce. Jeżeli będą odbywać się takie spotkania to czy możemy liczyć na zdjęcia? :) Możemy dzięki temu pokazać fanom, że można Doctora pokazać wszędzie. :D


Dziękujemy wszystkim bardzo za poprzedni DWM i mamy nadzieją, że ten w 2014 roku będzie równie owocny w nowe znajomości i nowych użytkowników naszego forum. :)

Niestety miast w ankiecie jest tylko dziesięć, ale mam nadzieję, że się nie gniewacie, że akurat te. Wynikło to z wcześniejszego głosowania na miasta, które powinny mieć zaszczyt goszczenia nas w 2014 roku. :)


Serdecznie zapraszamy do oddawania głosu na swoje miasto i dziękujemy za każdy oddany głos. :D


2
Świat Doctor Who / Teleturnieje- promójmy się wszędzie...
« dnia: Czerwiec 27, 2011, 12:39:44 pm  »
To temat dla tych, którzy chcą zarobić na działanie naszego stowarzyszenia Dzieci Czasu, a przy okazji damy o sobie znać, ze w ogóle istniejemy.

Pierwsza taka propozycja wystąpiła od kim254, z którą zgadzam się w zupełności, a mianowicie teleturniej Familaiada.

Zróbcie z tego tematu użytek i zgrajcie się, a ciekawi jak wam idzie mogą tu zaglądać i zobaczyć co się dzieje...

3
Świat Doctor Who / Propozycje
« dnia: Czerwiec 07, 2011, 01:58:41 pm  »
Myślałam nad tym dużo aż w końcu postanowiłam napisać nowy temat. Moją pierwszą propozycją jest to, żeby zebrać się do kupy i wywalczyć sobie nowe odcinki na AXN. Mówię tu o 5 i 6 serii dla nowych. Co wy na to? I mam pytanie: Czy będę miała poparcie w administratorach strony?


P.S. Odcinków specjalnych tez się to tyczy...

4
Świat Doctor Who / Doctor Who w naszym świecie, czyli gdzie go widzimy
« dnia: Marzec 28, 2011, 01:14:30 pm  »
Ostatnio siedziałam w autobusie i rozmyślałam o Doctorze. najpierw spojrzałam przez okno, a później na jeden z foteli i przeczytałam nazwę chyba jakiejś firmy turystycznej. Nazwa brzmiała TURDUS, a ja zaczęłam się śmiać jak głupia. Pomyślałam wtedy:'Już nawet biura turystyczne o Tobie słyszały Doc'.

Postanowiłam założyć ten temat z myślą o was. Jeśli znaleźliście coś w otoczeniu przypominające wam Doctora Who piszcie. :)

Strony: [1]