Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Ella

Strony: [1] 2 3 ... 69
1
Seria 9 / Odp: 9x12 - Hell Bent
« dnia: Grudzień 23, 2015, 11:55:07 am  »
I co z tego, że na koniec? Pewnie dlatego, że widzowie się zbuntowali tak było.

Bardziej podobał mi się wątek, który prowadził Davis, bo właśnie miał w sobie coś nierzeczywistego, ale to pasowało do całości. Dziesiąty przeżywa cudowne przygody, jak w Torchwood, gdzie wszystko świetnie zostało wytłumaczone. Mnie interesują tam postaci i to, co się z nimi dzieje. Jak przeżywają pewne momenty i jak się zachowają. Tak, jak w normalnym życiu, jak w opowieści. Nie podoba mi się natomiast u Moffata przesyt akcji. Z jednego odcinka u niego można zrobić wielowątkową historię, tak jak zrobiła to Astroni w swoim opowiadaniu o Ósmym Doctorze. To kiedyś coś ze sobą niosło. Teraz chodzi tylko o to byśmy patrzyli i się zachwycali.

Zagranie Moffata?
1. Będę zabijał główne postaci aż się wszystkim znudzi.
2. Hm... kim może okazać się coś w sarkofagu? Nie spodziewają się tego, to będzie główny bohater. No chyba nie
3. Biedna dziewczyna z wioski wikingów. To może zrobię z niej drugiego Jacka, który będzie zły? Ale tak nie do końca no bo przecież będzie się zachowywać, jak dziecko, które zostało niewychowane.
4. Zarzućmy teorią, po czym nie rozwikłajmy jej w należyty sposób, bo nikt się nie pozna.
5. Nauczę Doctora dedukować i być wrednym jak Sherlock, bo fani lubią łączyć takie rzeczy a co. 

Moffat wprowadza nielogiczną niekonsekwencję i to mi się nie podoba.

I odpowiedź na Mistrza.
Mistrz jest zły i ma wyglądać jak ktoś zły. To specjalny zabieg i jeśli tego ni widzisz to twój problem. Doctor wygląda jak dres więc mi powiedz jaki to zabieg? Kryzys wieku średniego? Raczej wątpię.

Jedyne, co mi się w Hell Bent podobało to Władcy Czasu. Nieporadni jak zawsze i śmieszni w swojej wielkości. I powtórzę jeszcze raz, chodzi mi o cały sezon nie tylko o ten odcinek. Jeden odcinek nie uratuje tego, że Doctor robił siebie crazy dziadka z młodzieżowymi oprawkami.
Valex, niektórzy rozumieją moje oburzenie, bo Doctora oglądam od dziecka. Znają mnie tutaj starzy wyjadacze i wiedzą, jak podobają mi się niektóre akcje. Nie mówię, że nie powinnaś mi zwracać uwagi, ale chociaż zrozum moje argumenty.

2
Seria 9 / Odp: 9x12 - Hell Bent
« dnia: Grudzień 22, 2015, 06:19:25 pm  »
Jestem rozgoryczona tym sezonem. Finał był najgorszym,  jaki można było sobie wyobrazić, a scenariusz nie miał w sobie nic z logiki. Lubię gdy coś składa się w fajną całość, jak w odcinku przedostatnim i naprawdę liczyłam na koniec godny prawdy, a nie owijania w bawełnę i jej ukrywania. Były momenty kiedy wszystko było jasne i takie piękne, i coraz więcej wiedziałam o moim ulubionym bohaterze z dzieciństwa. Brakuje mi tego i mam nadzieję, że Moffat zajmie się tylko Sherlockiem, a Doctora zostawi profesjonalistom takim, jak Davis.

Nie lubię Moffata, bo zniszczył ludziom kawał świata, a oni są tak zauroczeni otoczką, że nie zauważają najważniejszego. Doctor stał się przewidywalny i typowy dla amerykańskich produkcji klasy niższej.

Nie mogłam wybaczyć im też tego zwykłego śrubokręta. To był kawał historii, a oni zamienili to na tandetne okulary, którzy noszą wszyscy. Tak samo było, gdy z eleganckiego podróżnika zrobiono dresiarza z kapturem. I to ma trafić do dzieciaków na całym świecie? Chyba do tych, co się wychowują w slamsach i mają scyzoryk w ręce. Ten serial przestał wychowywać, a zaczął psuć.

3
Świat Doctor Who / Odp: Osgood
« dnia: Listopad 13, 2015, 12:43:15 am  »
Chodzi mi o starsze sezony raczej. Wolę mieć poparcie w czymś bardziej pewnym niż Moffat...

4
Świat Doctor Who / Odp: Osgood
« dnia: Listopad 12, 2015, 05:48:47 pm  »
Zygoni mogą kopiować pamięć? O.o

5
Świat Doctor Who / Odp: Osgood
« dnia: Listopad 11, 2015, 06:50:33 pm  »
Tak, w końcu sama Osgood powiedziała, że jest człowiekiem.

Osgood jest postacią podobną do nas. Nie wiem, jak można jej nie lubić. Wiem, rozumiem, że ktoś chce by umarła, bo byłoby to nawet fajne, ale fani DW w samym serialu ciągle umierali...

6
Seria 9 / Odp: 9x08 - The Zygon Inversion
« dnia: Listopad 11, 2015, 06:47:32 pm  »
Przykre, ale beznadzieja. Odcinek nie spójny i zawiera jedynie elementy sentymentalne,  a Doktor miał być przecież przygodą, a nie wiecznym "proszę tylko nie płacz". Właśnie za to Moffat powinien zejść. Pomysły ma dobre, ale potem okazują się kompletnie słabe.

Odcinek poprzedni zapowiadał coś ciekawego, ale... nie, bo nie. Bo Clara musi być i koniec. A gdyby właśnie zupełnie zmienić to, co stworzono? Można by uzyskać efekt niezłego timey-wimey, co robił Gatiss i robił RTD. Bardzo mi przykro, ten sezon zaczyna mnie denerwować.

7
Seria 9 / Odp: 9x07 - The Zygon Invasion
« dnia: Listopad 02, 2015, 01:57:41 pm  »
W końcu poczułam klimat  (mastertap) No, ale musieli przekombinować z Zygonami... jak zawsze. Czekam na kontynuację tak bardzo, że dziś oglądam Doca od początku :3

8
Seria 9 / Odp: 9x05 - The Girl Who Died
« dnia: Październik 26, 2015, 05:12:02 pm  »
Mnie również się podobał. W końcu wyjaśnienie! :D No i te feelsy codo dziewczynki :3

9
Gry, Zabawy, Quizy / Odp: Co by było, gdyby?
« dnia: Październik 10, 2015, 09:40:48 am  »
Zaczęła by się rewolucja podróży w czasie i przestrzeni. Bądź ludzie wszystkich by wyłapali, zamknęli i pokroili :D

Co by było gdyby Danny Pink przeżył i nie uratował chłopca z "nieba"?

10
Seria 9 / Odp: 9x03 - Under The Lake
« dnia: Październik 10, 2015, 09:37:02 am  »
Jako że nie wszedł do statku, duchy nie chciały go zabić. Ale nie podoba mi się, że nie ma Sonic Screwdriver, tęsknię za tym... Sonic Glasses... wiem, że trzeba iść z duchem? ;) czasu, ale aż tak?

Fabuła przypomina trochę Satan's Pit, ale również przygodę w Bibliotece Umarłych, czyli bogacz z ekspedycją, ale tym razem inną. To nie poszukiwacze, oni chcą się dokopać do ropy.

Strasznie zawiodłam się w momencie, gdy Doctor okazał się "martwy". Wszyscy wiemy, że Doctor nie umrze, póki się sezon nie skończy, bo wtedy serial by przestał istnieć. Clara trochę wróciła do siebie, jednak chciałabym żeby Pink wrócił. W końcu oni się kochali, choć wydaje mi się to bardzo lotne uczucie w porównaniu z tym, co teraz ta dziewczyna wyprawia.

Wyraziste postaci były tylko dwie. Jak zawsze Doctor, ale ku mojemu zaskoczeniu, głuchoniema. Zwykle ten najbardziej bystry z ekipy ginie na końcu, bo Doctor nie może go/jej uratować, ale tym razem to coś innego, chociaż, Who knows? ;)

11
Świat Doctor Who / Odp: Przyszłe wcielenie Doktora - żeńskie?
« dnia: Październik 10, 2015, 09:25:30 am  »
Ósmy zapytał "Am I ginger?"
Tak przynajmniej mi się wydaje, jeśli nie to przepraszam za pomylone gary. :P

12
Świat Doctor Who / Odp: Przyszłe wcielenie Doktora - żeńskie?
« dnia: Wrzesień 29, 2015, 11:10:21 pm  »
Fakt, nie mówiło się o tym wcześniej, ale wiadomo, że jeśli jeden z autorów tak wymyślił to musi zostać. To tak jakby postać nakreślać bardziej. Doctor po takim czasie stał się samemu sobie fanfiction, bo przecież teraz tworzą go fani, którzy pracują dla BBC. Na samym początku tak nie było, bo dopiero zaczynało się szaleństwo, ale są osoby, które na tym wyrosły.

Jeśli chodzi o Doctora, nie wiem czy chciał być rudy od zawsze :) Pamiętam, że Ósmy zapytał czy aby nie jest, nie pamiętam czy zrobił to Dziesiąty, ale ewidentnie Jedenasty nie był zadowolony gdy się rudym nie okazał. ;) Ale w myśl żartów o rudzielcach (sama nim jestem), czy miałby przyjaciół gdyby był? :D


13
Świat Doctor Who / Odp: Przyszłe wcielenie Doktora - żeńskie?
« dnia: Wrzesień 29, 2015, 07:10:41 pm  »
Gdyby usunięto bębny nie byłby sobą czyli Mistrzem. Miał je od dziecka więc... to trochę jakby pozbawić Amy rudych włosów ;)

14
Świat Doctor Who / Odp: Przyszłe wcielenie Doktora - żeńskie?
« dnia: Wrzesień 19, 2015, 12:09:45 pm  »
Wiesz, Doktor jako vilian już był. :) A jakby to była tym bardziej kobieta, nieźle by by się wpasowała w klimat tego, co Moffat zrobił z Mistrzem. (Nadal jestem w szoku, jak pozbył się Simma. Lubiłam go nawet) No, ale zobaczymy, co wymyśli dalej i jak bardzo będą cierpieć nasze nerwy :D

15
Świat Doctor Who / Odp: Przyszłe wcielenie Doktora - żeńskie?
« dnia: Wrzesień 18, 2015, 11:46:47 am  »
Na tę propozycję zakrztusiłam się kanapką. :D

Ja bym była za Heleną. Ona ma coś, co ciągnie do siebie wszystkich. Z resztą Bella w jej wykonaniu (Harry Potter) to było, jak przypomnienie sobie, że każdy może popaść w takie szaleństwo. Ale to była trudna rola.

Strony: [1] 2 3 ... 69