Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: An Adventure in Space and Time  (Przeczytany 3691 razy)

Doctor Who Admin

• Administrator
  • Ukrywający Się Władca Czasu
  • Co mi zrobisz? +41/-3
    • http://drwho.pl/
An Adventure in Space and Time
« dnia: Listopad 22, 2013, 12:26:49 am »

Witam.
Właśnie skończyła się emisji odcinka specjalnego An Adventure in Space and Time, opowiadającego o początkach serialu Doctor Who. Proszę o wasze opinie.

Jak dla mnie to była naprawdę wzruszająca historia początku serialu  :'(, a szczególnie zakończenie tego odcinka specjalnego gdy
Spoiler for Hiden:
William musiał opuścić rolę Doktora i ten moment gdy na ekranie pojawia się Matt.

Geronimo!

• Wysłał(a) Wir Czasu z Rose.
  • *
  • Co mi zrobisz? +74/-25
  • Basically... Run!
Odp: An Adventure in Space and Time
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2013, 07:08:43 pm »

Czy jest szansa napisów do tego odcinka? :D

Florentyna

• Niegroźny Ufomaniak
  • **
  • Co mi zrobisz? +21/-2
  • And we're falling...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2013, 09:11:49 pm »

Czy jest szansa napisów do tego odcinka? :D

Podłączam się pod pytanie. Mój angielski leży i kwiczy gdzieś schowany w piwnicy.

Hagane

• Mieszkaniec Cardiff
  • **
  • Co mi zrobisz? +6/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2013, 01:39:39 pm »

Obejrzałam z przyjemnością, dobrze obsadzony (niezłe podobieństwo większości!) idealny do świętowania 50lecia :)
Dobrze, że takie coś nakręcili!

ladysherlockian

• Mieszkaniec Cardiff
  • **
  • Co mi zrobisz? +8/-5
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2013, 07:31:10 pm »

Film wzruszający i IMHO uniwersalny, nie tylko dla fanów Doktora, ale także dla osób nie znających serialu, bo to nie jedynie historia początków Doktora, ale również opowieść o przemijaniu, nieuchronnym końcu wszystkiego, i jako taka zrozumiała chyba dla osób spoza fandomu. Nadaje się także dla miłośników wszelkiego rodzaju filmów ukazujących kulisy pracy w telewizji, można się sporo dowiedzieć na temat realiów pracy w BBC. W każdym razie podobał mi się bardziej niż odcinek rocznicowy ;)

Then he knelt, and she stooped and laid her hand on his head, and a great stillness came upon him; and he seemed to be both in the World and in Faery, and also outside them and surveying them, so that he was at once in bereavement, and in ownership, and in peace.

J.R.R. Tolkien, Smith of Wootton Major

Florentyna

• Niegroźny Ufomaniak
  • **
  • Co mi zrobisz? +21/-2
  • And we're falling...
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 26, 2013, 03:24:29 pm »

W końcu udało mi się znaleźć czas i dorwać napisy. Przyznam się szczerze, że poleciało mi kilka zbłąkanych łez. "I don't want to go." - ja naprawdę już nie wiem, które rozłożyło mnie bardziej, Hartnella czy Dziesiątego, choć dziesiąty jest moim ulubionym.
Sięgnęłam po "Adventure in Space and Time", bo chciałam mieć doktorowe święta, a nie mogę się jeszcze dorwać do "Time of the Doctor". I myślę, że dzięki tej przepięknej lekcji o przemijaniu będzie mi dużo łatwiej przetrwać odejście Matta (Z drugiej strony, to Moffat. Z nim nic nie jest pewne).

moneyhoney

• Wysłał(a) Wir Czasu z Rose.
  • *
  • Co mi zrobisz? +100/-21
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 27, 2013, 05:58:11 pm »

Szczerze mówiąc dopiero dzisiaj obejrzałam i bardzo żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Genialnie to wszystko pokazane, gra aktorów no i te wstawki jak "I don't wanna go" czy "he doesn't like endings".. Łezka w oku zakręciła mi się nie raz!
Where Ten continues to bullshit his way through being a Time Lord. *blames himself to get himself out of trouble with himself*