Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Hannibal  (Przeczytany 7161 razy)

Valeyard

• Niegroźny Ufomaniak
  • **
  • Co mi zrobisz? +4/-5
Odp: Hannibal
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 29, 2014, 09:09:59 pm »

Z tymi flakami na prawo i lewo chodziło mi że takich makabryczny zbrodni nie widuje się często :)

Akurat Ani z Zielonego wzgórza nie lubiłam nigdy, ale wiem co chcesz powiedzieć.

Wiem, że nic nie pisałaś o odtwórcy roli Hannibala. Po prostu chciałam coś o nim napisać. Zasługuje na uwagę ;) I też pokrótce chciałam opisać, co myślę o pewnych rzeczach związanych z serialem.

Spoiler for Hiden:
Myślę że tak. Również umiera jakaś fascynacja Hannibalem, więź, tak mi się wydaję. Szkoda, że jelonek ginie, polubiłam go nawet :D

I dodaję od razu link do gag reel z sezonu drugiego :) Jeszcze śmieszniejsze niż to z pierwszego ;)
Hannibal Season 2 Wrap Reel —在线播放—优酷网,视频高清在线观看
ulubiona kwestia
Spoiler for Hiden:
Zapomniałem jak się wiąże krawat! i potem nieudolna próba założenia kamizelki :D oraz piskliwe "What?!" wykrzyknięte przez Jacka. Chociaż prawdę mówiąc wszystko jest świetne :)
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2014, 10:03:14 pm wysłana przez Valeyard »
Ninth Doctor was fantastic!
Tenth Doctor was brilliant!
Eleventh Doctor was cool!
Twelfth Doctor will be... kidneys? :D

"-Myślałem, że kiedy ostatnio się widzieliśmy, mówiłeś, że twoi ludzie mogą zmieniać całe ciało?
-I tak mogę umrzeć. Jeśli zostanę zabity przed regeneracją, to umrę. A nawet wtedy... Nawet jeśli się zmienię, to jest jak śmierć. Wszystko, czym jestem, umiera. Jakiś nowy człowiek rusza dalej... A ja nie żyję."

"(...)nieśmiertelność nie jest dobra. Męczysz się. Męczy cię walka. Męczy cię tracenie ukochanych. Męczy cię patrzenie jak wszystko obraca się w pył. Możesz być pewien, że w końcu zostaniesz sam..."

"...death would be a gift!"