Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Luther  (Przeczytany 2042 razy)

Larry

• Niegroźny Ufomaniak
  • **
  • Co mi zrobisz? +5/-4
Luther
« dnia: Maj 28, 2013, 07:05:06 pm »

Ostatnio zacząłem oglądać serial "Luther", w którym tytułową rolę gra Idris Elba(można go skojarzyć z serialu Prawo Ulicy). Moim skromnym zdaniem serial jest bardzo dobry. Chętnie poznam waszą opinie na temat tego serialu. Wiem już, że jedna z użytkowniczek forum źle go oceniła(odsyłam do wątku "Aktorzy z "Doktora..." - gdzie ich spotykamy?") i chciałbym się dowiedzieć dlaczego?  ;)

Dagu, Dark Lord of All

• Wysłał(a) Wir Czasu z Rose.
  • *
  • Co mi zrobisz? +103/-110
  • Hungry like the wolf.
    • Blogasek.
Odp: Luther
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2013, 08:08:55 pm »

Wiem już, że jedna z użytkowniczek forum źle go oceniła(odsyłam do wątku "Aktorzy z "Doktora..." - gdzie ich spotykamy?") i chciałbym się dowiedzieć dlaczego?  ;)
Ooo, lista zarzutów jest długa :P
* słaby, stereotypowy development większości postaci
* relacja Luthera z Alice - totalnie wyssana z palca, w życiu nie uwierzę, żeby rzekomo stary wyga dał tak się robić
* Alice sama w sobie - źle napisana, źle zagrana, chyba ani scenarzysta ani aktorka nie mieli pojęcia o zachowaniu psychopatów
* relacja Zoe z Lutherem - aka
Spoiler for Hiden:
'kocham cię, chociaż boję się ciebie, jestem z Markiem i chodzę do łóżka z twoim kumplem z pracy'.
No ludzie kochani, co to ma być?
* glina z problemami, mroHny klimat, zły i brudny świat, sprawy z poszczególnych odcinków - wszystko to już było, i to w dodatku lepiej zrobione.

To jest mniej więcej wszystko. Normalnie pewnie ot, przeszłabym niemal obojętnie obok tego albo - bardziej prawdopodobne - omiotła wzrokiem sceny z Paulem McGannem i resztę olała, ale jak czytam te wszystkie peany na temat tego serialu, to zaczynam zachodzić w głowę, jakim cudem ktoś to mógł kupić.
WHOOOO AAAAMMM IIII?!?

Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

Larry

• Niegroźny Ufomaniak
  • **
  • Co mi zrobisz? +5/-4
Odp: Luther
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2013, 09:44:43 pm »

Cóż ja za wiele mrocznych seriali o policji nie oglądałem, dlatego pewnie Luther mnie tak urzekł. Muszę jednak sam przyznać, ostatni odcinek 1 sezonu jest koszmarnie słaby.  :(