Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Strony: [1] 2 3 ... 45   Do dołu

Autor Wątek: Gadżety z Doctorem Who  (Przeczytany 152566 razy)

lady_viconia

• Gość
Gadżety z Doctorem Who
« dnia: Listopad 22, 2007, 08:19:08 pm »

Nie wiem czy ten dział to dobre miejsce na taki temat,  no ale ;)
Może to głupie, ale czy widzieliście jakieś gadżety z Doctorem Who? Czy wiecie gdzie można zdobyć takie rzeczy? Czy podobają się Wam takie rzeczy?
Z tych gadżetów co widziałam, najbardziej spodobał mi się krawat z Tardisem :D był naprawdę świetny :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2007, 08:20:55 pm wysłana przez lady_viconia »

Meyv

• Całował się z Ósmym w Nowy Rok
  • *
  • Co mi zrobisz? +1/-0
Odp: Gadżety z Doctorem Who
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2007, 08:31:21 pm »

z tego co wiem to jest takich rzeczy od huhu. nie mowie o koszulkach ,kubeczkach, figurkach czy tym podobnych lae na o długopisach/latarkach ala Sonic Screw. Doktora, ładowatka w kształcie TARDIS, TARDIS - piórnik, zapaliczka-TARDIS o okularach takie jakie nosi Doktor(nawet w nazwie maja wspomniane skąd one) oczywiście u nas nic takiego nie kupisz ale poszukaj  w necie.

lady_viconia

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2007, 08:41:49 pm »

W necie właśnie widziałam, ale tylko w niepolskich sklepach, a sprowadzenie czegoś takiego do Polski kosztowałoby fortunę :rip:

O właśnie, widziałam też na allegro duży plakat z cybermanem, z tym, że ja bym wolała coś z Doctorem i Tardisem :yes:
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2007, 11:40:53 pm wysłana przez lady_viconia »

Izzy

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2007, 09:55:32 pm »

Na allegro można dostać plakaty, ale wszystkie są z Cybermanami. Ostatnio widziałam też gadającego cybermana, ale to taka zabawka dla dzieci i pewnie Cię nie interesuje.

Na allegro można dostać plakaty, ale wszystkie są z Cybermanami. Ostatnio widziałam też gadającego cybermana, ale to taka zabawka dla dzieci i pewnie Cię nie interesuje.

Czokolino

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2007, 10:37:40 am »

A moje dziecko dostanie na gwiazdkę kalendarz na przyszły rok , plecak z dalekiem i długopis - śrubokręt ultradświękowy :) (Mamusia się szarpnęła :) ) całość wyniosła mnie 20 Ł (funtów) na amazonie.
Polecam zamawianie przez kogoś kto mieszka w Anglii ( teraz prawie każdy zna kogoś kto tam pojechał )wtedy mniej płacimy za przesyłke, ja tak robię. A na Amazonie można kupić dosłownie wszystko związane z tym serialem.

Tmeczek

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 24, 2007, 04:51:48 pm »

No to jak ktoś ma dużą rodzine w angli to niech sprowadza te rzeczy i sprzedaje na allegro. Dobry interes by był

Czokolino

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 24, 2007, 06:28:27 pm »

Chyba nie bardzo w Polsce jak narazie to tylko około 60 (sądządz po ilości zarejestrowanych na tym serwisie) ma lekkiego bzika na punkcie tego fenomenalnego serialu i przedmiotów z nim związanych. Ale wszystko się może zmienić gdy ludzie zaczną wracać z tej emigracji, ale to już całkiem inny temat :)

Tmeczek

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 25, 2007, 11:18:38 am »

a może tylko ta strona jest słabo rozreklamowana. Ja tu trafiłem przypadkiem. Może są nas w polsce miliony

Meyv

• Całował się z Ósmym w Nowy Rok
  • *
  • Co mi zrobisz? +1/-0
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 25, 2007, 07:22:52 pm »

miliony to raczej nie ale mam nadzieje, że z parę tysięcy.
Czokolino jak widzę jesteś typem rodzica, który dzieli z dzieckiem jego zainteresowania i w dodatku robi takie prezenty jakie dzieciaki lubią najbardziej- niepraktyczne i oryginalne:) super

lady_viconia

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 25, 2007, 10:22:12 pm »

Czokolino - ten sklep ma jakąś stronę internetową, możesz dać link?
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2007, 10:23:25 pm wysłana przez lady_viconia »

Czokolino

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 26, 2007, 08:02:08 am »

http://www.amazon.co.uk tam trzeba poszukać i nie zwariować   jak wyświetli sie wynik. Od nadmiaru moze zakręcić w głowie.
 A jesli chodzi o prezenty dla dziecka to ja jestem zdania , że skoro cała rodzina, wscystkie przyszywane i nie przyszywane ciotki kupują Markowi gry, klocki, samochodziki itp to ja mogę od czasu do czasu kupić coś czego Marek nie dostanie od nikogo. W końcu Gwiazdka jest tylko raz w roku :)

Tmeczek

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 27, 2007, 10:57:51 am »

Nie chciała byś mnie adoptować? ;-)
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2007, 10:59:52 am wysłana przez Tmeczek »

Shina

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 04, 2007, 03:32:24 pm »

sprowadzenie czegoś takiego do Polski kosztowałoby fortunę

Pozwolę sobie się nie zgodzić. Najtańsza przesyłka na brytyjskim Amazon to coś koło 25 złotych (przy obecnym kursie funta). Wiem, bo niedawno tam kupowałam stare odcinki na DVD (walczę z piractwem:)).

Czokolino

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 06, 2007, 01:47:24 pm »

Jak wiadomo pojecie "drogo" jest doś względne. Dla mnie 25 zł to juz spora sumka i dlatego polecam zamawianie przez rodzinę i znajomych mieszkających na Wyspach.

Shina

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 08, 2007, 12:07:27 pm »

Nie napisałam, że 25 złotych to mało, bo dla mnie to także spora suma. Napisałam tylko, że nie jest to "fortuna" ;)
Poza tym osobiście najpierw zaopatrzyłabym się w stare odcinki serialu, wersję kinową i "Infinite Quest" (czy jak się to zowie), a dopiero potem zastanawiałabym się nad "gadżetami", które poza tym, że fajnie wyglądają nie dostarczają żadnych przeżyć :D
Strony: [1] 2 3 ... 45   Do góry