Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: Chidren of Earth - sezon nr 3  (Przeczytany 23137 razy)

sillita

• Gość
Chidren of Earth - sezon nr 3
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 10, 2009, 06:15:24 pm »

surczak napisał/a:
Gwen nie zabiją. Zabijanie kobiet w ciąży nie jest poprawne politycznie.

Odebrałaś mi nadzieję xD

Ale poważnie, to też się już boję następnego odcinka. Nawet nie chodzi o to, jak sobie poradzą, ale obawiam się, że po obejrzeniu będę wściekła. [ukryj=spoiler]W końcu nie został już tam nikt, kogo lubię[/ukryj]

Rahciach

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 10, 2009, 06:23:05 pm »

ja tam jeszcze lubie rhysa... [ukryj=Spoiler]przynajmniej on troche zabawny. ale ianto dodawal ekipie charakteru... bez niego bedzie nudno i pompatycznie :< i ogladajac te odcinki zorientowalam sie tez jak o wiele mniej torchwoodowo jest bez tosh i owena.. tesknie za nimi ;( ianto byl chyba tam ostatnia naprawde interesujaca osoba... nie wiem czy torchwood tak lubi... rozwijac jakąś postać, sprawiac ze jest coraz bardziej interesujaca a potem ubic?? ;_; WTF RTD????[/ukryj]

surczak

• Przyjaciel Doktora
  • Co mi zrobisz? +4/-0
    • http://whomanistyka.blogspot.com/
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 10, 2009, 06:35:56 pm »

[ukryj=jeden wielki spoiler]
Wydaje mi się, że Torchwood w ogóle jest zbyt hardkorowy jak na moje słabe nerwy. W Doktorze takie rzeczy się nie dzieją. Umierają tylko poboczni bohaterowie, do których nie idzie się przywiązać, bo ledwie ich znamy. A tutaj? RTD oszalał? Chce z rozmachem zakończyć serię? Pewnie dlatego zrezygnował z pisania Doktorów - domyślił się, że po śmierci Tosh, Owena i teraz na dodatek Ianta połowa fanów i tak go znienawidzi. Mogą już wszystkich wybić. Jest mi wszystko jedno. [/ukryj]

Uff... Chyba sobie zaaplikuję jakiegoś Doktora na uspokojenie.
http://img52.imageshack.us/img52/6303/36694433.jpg[/img]
Whomanistyka stosowana (TARDIS by Reiha)

sillita

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 10, 2009, 06:38:25 pm »

Rahciach napisał/a:
ogladajac te odcinki zorientowalam sie tez jak o wiele mniej torchwoodowo jest bez tosh i owena.. tesknie za nimi ;(

Kurczę, non stop coś dopisuję, ale pierwszy komentarz do odcinka napisałam w takim stanie ducha, że o połowie rzeczy które chciałam napisać zapomniałam :)

Rahciach, podpisuję się obiema rączkami. W pewnym momencie, kiedy oni tak siedzieli nad tym komputerem, przeszło mi przez myśl "przydałby się tu jakiś komentarz Owena". Dopiero, kiedy widzimy, jak wygląda Torchwood bez Tosh i Owena, możemy docenić, jak bardzo ich tam brakuje :(

Sandgirl

• Obrońca Ziemi
  • Co mi zrobisz? +2/-1
    • http://www.sandgirl.co.uk
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 10, 2009, 11:25:44 pm »

O.M.G.!!!!!!!!!!!
Wlasnie obejrzalam ostatni odcinek... :| :| :| :|
Jestem w takim szoku ze mowe mi odebralo!!!!....
No nie moge po prostu ;(
Nie bede spojlerowac... powiem tylko, ze takiego zakonczenia nie spodziewalam sie nigdy :| :|

ale ogolnie seria mi sie podobala, plus dla wszystkich. Lois mi sie podobala, ten doctorek tez i myslalam ze bedzie w Torchwood (w koncu Jack i Ianto nawet o tym mysleli)... i Lois tez by tam pasowala... ale...

OMG OMG OMG OMG :o:o:o:o:o
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2009, 11:27:27 pm wysłana przez Sandgirl »

Rahciach

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 11, 2009, 03:22:58 am »

day 5 :no::no::no::no::no:
[ukryj=Spoiler]
matko to bylo mocne mroczne ciezkie i smutne.
bylo naprawde dobre ale caly czas sie zastanawiam czy nie lepiej skonczylabym jakbym tego nie obejzala...
Scena kiedy Frobisher zabija swoja rodzine i siebie...
Watek z wnukiem jacka... nie spodziewalam sie takiego rozwiazania...
och to bylo straszne... naprawde straszne...

I wiem ze sie tego uczepilam ale wciaz nie moge uwierzyc ze RTD zabil IANTO! D: naprawde naprawde obyloby sie bez tej jednej smierci... ;_; to byla jadna z trzech wspanialych, pełnowymiarowych postaci tego serialu... (coz biorąc pod uwage ze owena i tosh tez zabil - a zostawil GWEN... do ktorej ogolnie nic nie mam ale jest nudna i tak naprawde wciaz mam do niej uraze za zdradzanie Rhysa D: - wyglada na to ze wybija dobre postaci specjalnie i moglam sie na to psychicznie przygotowac ale jednak wciaz mialam nadzieje ze na zabiciu dwoch poprzestanie....)
[/ukryj]
pograzam sie w rozpaczy...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2009, 03:33:30 am wysłana przez Rahciach »

Potwor

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 11, 2009, 11:19:16 am »

NO i po serii szkoda bardzo dobra. zakonczenie troszke zaskakujace.
i nasuwa sie pytanie czy to juz koniec;(

brin

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 11, 2009, 12:23:00 pm »

Ja jestem po 3 i narazie to tyle.... czekam na napisy do 4 dnia :|

surczak

• Przyjaciel Doktora
  • Co mi zrobisz? +4/-0
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 11, 2009, 12:59:38 pm »

właśnie obejrzałam piąty dzień...
[ukryj=spoiler] co za masakra... te sceny z żołnierzami zabierającymi dzieci... wnuk Jacka... bosz... trzeba było tego nie oglądać.
cholerny RTD. jak można zrobić coś tak przygnebiającego. powybijać wszystkich, usunąć Jacka. To jest chyba jakaś cecha charakterystyczna RTD - globalnie happy end, ale głównym bohaterom rozpada się życie na drobne kawałki... ledwo się powstrzymuję od wpisania w tego posta licznych przekleństw. [/ukryj]

I dobrze wam radzę: nie oglądajcie. W trosce o swoją psychikę. :(

Kilkee

• Wysłał(a) Wir Czasu z Rose.
  • *
  • Co mi zrobisz? +3/-0
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 11, 2009, 01:10:31 pm »

Ostrzegam, że będę głównie narzekać:

No to tak. Zamiast ściemniać z jakimś Children of Earth, RTD mógł od razu, lojalnie nazwać sezon Torchwood: Angstu w Trzy Dupy. Przynajmniej nie miałabym nadziei przez cztery odcinki, że obędzie się bez emo rzeźni na końcu :)

[ukryj=spoiler]Zakończenie podobało mi się średnio. Poza śmiercią Ianto, reszta zgonów mnie już prawie nie ruszyła. Za dużo tego na raz było. Zwłaszcza za dużo taniego grania na emocjach widzów. Np. śmierć Frobishera. Szkoda, że facet zupełnie bez sensu zastrzelił siebie i swoją rodzinę. I szkoda, że wnuk Jacka musiał umrzeć, żeby Jack mógł osiągnąć ostatni poziom angstu i wystrzelić się w kosmos ze łzami w oczach. Szkoda, że taki świetny scenarzysta jak RTD jest uzależniony od nadużywania takich emo-chwytów. W pewnym momencie zaczęłam się bać, że RTD nikogo nie oszczędzi i każda kolejna osoba pojawiająca się na ekranie będzie musiała tragicznie zginąć. Przez chwilę nawet miałam wrażenie, że biednego Andy'ego też chcą ukatrupić X_x "Nagranie Gwen" stworzone chyba tylko na potrzeby trailera też mi się niespecjalnie podobało.[/ukryj]

Krótko mówiąc sezon jako całość mnie mile zaskoczył, myślałam, że będzie gorzej. A zakończenie... no, trudno już. W sumie teraz się cieszę, że nigdy na dobre nie wkręciłam się w Torchwood, teraz pewnie siedziałabym pod biurkiem w traumie :)
...

The Other

• Ukrywający Się Władca Czasu
  • Co mi zrobisz? +1/-0
    • http://archeos.pl
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 11, 2009, 02:55:03 pm »

Czyli co? [ukryj=Spoiler]Koniec Torchwood? Jeśli została się tylko Gwen, i to pewnie tylko dlatego, że w ciąży, a Jack się wystrzelił w kosmos, żeby zostać Twarzą z Boe... wygląda na to, że naprawdę koniec. Heh, RTD się żegna z BBC chyba.[/ukryj]

surczak

• Przyjaciel Doktora
  • Co mi zrobisz? +4/-0
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 11, 2009, 03:06:38 pm »

http://www.denofgeek.com/television/266944/torchwood_series_4_ready_to_go.html

artykuł, w którym RTD zapowiada, że będzie czwarta seria, jeżeli trzecia zostanie dobrze przyjęta. ale moim zdaniem to bez sensu. nie wiem, jak Torchwood miałoby teraz wyglądać...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2009, 03:07:10 pm wysłana przez surczak »

The Other

• Ukrywający Się Władca Czasu
  • Co mi zrobisz? +1/-0
    • http://archeos.pl
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 11, 2009, 03:19:42 pm »

Ja też nie mam pojęcia. Bo co, sama Gwen? Jest jakaś możliwość, że będzie Martha i Mickey (o ile pamiętam), ale to już praktycznie nie Torchwood.
(mam nadzieję, że to się obędzie bez znacznika spoileru)

Katriona

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 11, 2009, 07:16:31 pm »

Jeszcze nie oglądałam, ale z tego co widzę to potwierdza się reguła: RDT potrafi zrobić coś świetnego a na końcu wszystko zniszczyć. I potem ludzie się dziwią że wzrasta liczba samobójstw:/

Sukebe

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 11, 2009, 07:34:09 pm »

Czuję się źle. Czuję się źle od dwóch dni. Nie powiem, że seria była dobra, nawet bardzo dobra, ale wybijanie ludzi to już przegięcie.
[ukryj=Spoiler]Tak jak więkrzość pisała, RTD "zabił" Owena, Tosh a teraz Ianto a Jack'a posłał w kosmos (ktoś to wyżej ujął to w ten sam sposób, że aż się zaśmiałam). Tak naprawdę to za dużo nie zrozumiałam bo oglądałam nad ranem, jednak moment, w którym Forbisher (dobrze?) zabił rodzinę i siebie był dla mnie szokujący. Wiadomo, że nie chciał żeby dziewczynki dostały się w ręce/macki obcych, ale zabijać. Ja bym się nie odważyła. Mam do Jack'a żal i pretensje, jak mógł zabić swojego wnuka? Ten człowiek mnie przeraża czasami i uważam go za potwora (chociaż tyle robi dla "nas"). Gwen w ciąży... Torchwood: Williams family. Czwarta seria jak się patrzy.
Myślę, że więcej nie nakręcą i będzie to ostatnia seria, nawet fajne zakończenie. Nie mogą tego ciągnąć w nieskończenie, chociaż fajnie by było zobaczyć jak JH staje się FoB :b Tęsknie za slashem w TW :([/ukryj]
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do góry