Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Strony: [1] 2 3 ... 57   Do dołu

Autor Wątek: Niepotwierdzone Newsy - Plotki  (Przeczytany 115614 razy)

Effka

• Ukrywający Się Władca Czasu
  • Co mi zrobisz? +1/-1
Niepotwierdzone Newsy - Plotki
« dnia: Październik 10, 2007, 11:04:14 am »

w internecie można znaleść mnóstwo przeróżnych informacji/newsów na temat serialu dotyczących obsady, fabuły i innych rzeczy związanych z "Doctor Who", które jednak nie zawsze wydają nam się całkiem wiarygodne, a są ciekawe. Dlatego w tym temacie będzie można umieszczać takie informacje, które oczywiście jeżeli się potwierdzą zostaną dodane do newsów na pierwszej stronie ;)

i jedna prośba aby nie umieszczać tutaj wszystkiego co znajdziecie tylko takie ciekawe info, aczkolwiek których przyszłość nie jest potwierdzona

no to ja zacznę bo to coś ciekawego, ale mam co do tego mieszane uczucia bo szczerze powiedziawszy trochę za dużo by wtedy było tego wszystkiego :rol:

DOCTOR Who bosses are set to call back FOUR of the Time Lord's favourite assistants - including Billie Piper - for a sensational showdown.

The old cast members will be reunited to help the Doc fight evil Dalek creator Davros in an explosive finale to the next series.
Even the Time Lord's dog K-9 will make an appearance.

"Fans will be thrilled," said a senior TV source. "With four of the Doctor's assistants in one show it's a dream come true."

Leading the way in the line-up will be Billie, 25, as Rose Tyler along with the rest of the Tyler family - mum Jackie (Camille Coduri, 41), dad Pete (Shaun Dingwall, 37) and boyfriend Mickey (Noel Clarke, 31). They will hook up with the Tardis traveller’s latest assistants Martha Jones (Freema Agyeman, 28) and Donna Noble (Catherine Tate, 39).

Also on hand to help out the Doc (David Tennant, 36) will be his old companion Sarah Jane Smith (Elisabeth Sladen, 59) as well as Torchwood boss Captain Jack Harkness (John Barrowman, 40).
The TV source said: “This is the daddy of all shows. The writer Russell T Davies really wants to pull out all the stops for the finale next year.”

TV gossips say the next series will be the last overseen by Davies, 44, the man who revived the BBC sci-fi smash hit three years ago.

But he will also work on three more hour-long specials, due to be screened in 2009.

śródło: Daily Star

a Wy co o tym myślicie?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2007, 01:04:27 pm wysłana przez Effka »

szatyna8

• Gość
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2007, 02:42:18 pm »

Też myślę że było trochę za dużo tego wszystkiego. Dość ciekawie by to wyglądało.:) Ale jeśli to prawda to Rose wróci ! :shy::D

direx14_6

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2007, 04:46:18 pm »

Myśle że to raczej niemożliwe. za dużo by było zamieszania zwłaszcza że powiedzmy sobie szczerze: Donna i Martha były by na TARDIS, skoro miałaby pojawić sie Rose, Micky i reszta rodzinki to pewnie akcja musiałaby dziać sie w równoległum wszechświecie. Więc skąd tam Sara Jane czy K9 czy Jack?? Poza tym RTD już dawno pokazał ze wykazuje sie jakimś sensem w odcinkach które tworzy a powrót Rose do trzech odcinków byłby całkowicie bez sensu. Przecież ta dziewczyna już powiedziała że kocha Doktor i chce zostac z nim na zawsze. Więc gdyby w jakis sposób udało jej się wrócic napewno by sobie nie odpuściła i chciałaby dalej podróżowac z Doctorem. A skoro Piper miałaby wrócic na 3 odcinki tylko (gdzies tak czytałam....) to po tych odcinkach musieliby zabić jej bohaterke(przeciez Rose sama z siebie nie zrezygnowałaby z podroży z Doktorem) albo musieliby nakrecic to w taki sposób że Doktor, Martha i Dona trafiaja do równoległego wymiaru kiedy Rose jest juz stara(odpowiednia charakteryzacja) , ma dzieci i meza i poprostu po uratowaniu tego  śwaiata czy tam po tych kilku odcinkach zostaje z rodziną. Dlatego szczerze wątpie, że Billie wróci w najblizszym czasie. NIESTETY :(

Meyv

• Całował się z Ósmym w Nowy Rok
  • *
  • Co mi zrobisz? +1/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 10, 2007, 05:00:44 pm »

mi to raczej wygląda na mocno przesadzony pomysł. tylu bohaterów w jednej historii to trochę komplikuje fabułę. po za tym to że Pipper mówi otwarcie że nie maiłaby nic przeciwko powrotowi do serialu na kilka odcinków nie znaczy że tak będzie. ja uważam że jej powrót byłby niegłupim pomysłem ale co z fabułą??trzeba sie przecież trzymać zasad, bo inaczej to wyjdzie z tego kolejny nudny zamerykanizowany tasiemiec a nie kultowy serial.
ja też trafiłam na kilka takich plotek i jak je znowu odkopie w necie to sie podzielę.:)

Effka

• Co mi zrobisz? +1/-1
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2007, 07:02:26 pm »

Mnie też się wydaje, że gdyby sie tak nagle wszyscy zjawili łącznie z Sara Jane i K-9 nawet nie wspominając o rodzinie Rose to byłoby to mocno przesadzone. Brzmi to trochę jak życzenie jakiegoś bardzo młodego fana Doctora który nie zdaje sobie sprawy, że upchanie tego wszystkiego w jedno byłoby czymś ciężkim do strawienia, bo jak dla mnie tak by było. :rol:
Może jeszcze zaproszą rodzinę Marthy to już wtedy będzie całkowite przeludnienie. Także ja mówię NIE dla czegoś takiego. Jeżeli mają się pojawiać to w jakichś odstępach czasu, a nie naraz.
A co do tego czy Billie wróci to ciężko mi się wypowiedzieć, bo maja sie z Doctorem już nigdy nie zobaczyć, ale nie wiadomo co wymyśli Russell. No i tak jak pisała direx14_6 gdyby się nawet pojawiła to od razu pojawiają sie kolejne pytania.  
Ja chce tylko aby to wszystko było zjadliwe, bo wiadomo że co za dużo to niezdrowo :|

Czokolino

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 11, 2007, 06:04:42 pm »

W tym wszystkim brakuje tylko zasmażki (jak w tej starej piosence kabaretu OTTO).Nie róbmy z tego mdłego harlequina. Taki misz-masz postaci byłby według mnie zgodny z logiką serialu tylko w jednym przypadku - pojawienia się kolejnego wcielenia Doctora. Tylko w takim przypadku mógły postać odcinek w którym pojawiły by się wszystkie te osoby. Wyobraśmy to sobie tak: Osłabiony po kilejnej walce z jakimiś obcymi, moze nawet już dużo starszy Doctor wie, że zbliża się kolejna reinkarnacja. Wspomina więc to wszstko , co przydarzyło mu sie w dziesiątym wcieleniu. Scenarzyści mogą się więc popisac i pokazać coś na kształt z opisywanej już na tym forum sceny z końcówki drugiej serii, scenę z przesłości Doctora i jego najblizszych, nigdy wcześniej nie prezentowaną w serialu. Tylko w ten sposób miało by to jakiś sens i było by spójne z całością. W każdym innym wypadku spodkanie Doctora i Rose niszczyło by logokę( przecież wyraśnie zostało powiedziane, że nie można już skakać między światami równoległymi bo grozi to ich eksplozją)

Meyv

• *
  • Co mi zrobisz? +1/-0
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 16, 2007, 05:38:45 pm »

nie bardzo wiedziałam gdzie i czy o tym pisać ale tak mi sie przypomniało (to dzięki rozmowie o ubieraniu się ala Anglik z jednego z tematów na forum). jak zaczęłam oglądać DW natrafiłam w necie na artykuł(oczywiście teraz za chiny nie mogę go znaleść) o tym jak to uczniowie jednej ze szkół(ale nie w Wielkiej Brytanii, zdaje sie że to było w Australii ale nie pamiętam na pewno) uczniowie postanowili w oryginalny sposób uczcić jakiś tam jubileusz szkolny i spora grupa zamiast w galowych strojach na uroczystość przyszła ubrana ala Doctor czyli w trampkach, garniturach i płaszczach. stroje były własnej roboty więc nie były identyczne. cały dowcip polegał na tym że nikt po za nimi nie wiedział co jest grane bo DW w tym kraju nie jest aż tak popularny. podobno całe wydarzenie uznano za głupi żart uczniów ale nie wyciągnięto konsekwencji.
jak dla mnie pomysł całkiem zabawny, zwłaszcza jak wyobrazić sobie taką bandę dzieciaków- dziewczyny tez były przebrane za Doctora.
u nas to by nie przeszło bo za mało ludzi zna serial.niestety...

Effka

• Co mi zrobisz? +1/-1
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 16, 2007, 06:42:04 pm »

a ja mam kolejne "niusy" które raczej są przypuszczeniami, plotkami ale za to ciekawymi

za stroną Outpost Gallifrey
The Sun reports that Minogue's character, named Astrid Peth, will share a kiss with the Doctor, and that at the end of the special the character "spins off into space in a strange 'half-form' of herself." Thearticle also states:
    * The episode is set on board the Titanic, "which has become a spaceship run by arch-baddie Max Capricorn."
    * Astrid and the Doctor team up to save the earth from Max's scheme.
    * "Astrid tells the Doctor: 'You need someone to look after you -- can I come with you?' He agrees."
    * "The special ends with a stunning scene in which the Titanic falls from the sky and looks like crashing on Buckingham Palace."
But romantics will be disappointed to learn there will be no lasting love between the pair.

Jak wiadomo nie można wierzyć we wszystko bo niektóre z tych rewelacji można określić jako "niestworzone" ale The Sun udało się pary razy przewidzieć co sie będzie działo B) takze trzeba na to spojrzeć przez palce  ;)

Czokolino

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 17, 2007, 11:38:54 am »

To jest tak pokręcone i nierealne, że aż możliwe. W końcu takie "niemożliwe" wypadki już nie raz pojawiały się w serialu. Szkoda że trzeba czekać aż do świąt - w końcu ile razy można ogladać w kółko te same odcinki.

Effka

• Co mi zrobisz? +1/-1
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 15, 2007, 06:53:06 pm »

kolejne rewelacje na temat dalszego udziału Tennanta w programie tym razem wypowiedziane przez Catherine Tate

(...) "I think it's maybe David's last series." The BBC refused to comment on Mr Tennant's future as the show's star. When pressed on whether Tennant would return to play the timelord in special Dr Who shows in future, Tate replied: "Possibly."

oraz o niej samej

The comedian also confirmed that the forthcoming series would be her last.

właściwie co roku odkąd tylko Tennant przejął rolę od Ecclestona słyszy się o jego ewentualnym odejściu, choć on sam kiedyś powiedział, że będzie tak długo grał Doktora jak tylko widzowie będą chcieli go oglądać jednak jak wiemy  mógł od tamtej pory 10 razy zmienić zdanie na ten temat, a jak na razie zarówno on jak i BBC milczą jak zaklęci :rol:
no cóż pożyjemy zobaczymy co tym razem z tego wyniknie

Meyv

• *
  • Co mi zrobisz? +1/-0
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 15, 2007, 07:23:02 pm »

no 0k ale on już sam powiedział że w tych odcinkach specjalnych w 2009 zagra a co piątej serii to jeszcze nic nie wiadomo na pewno bo Tennant ani nie potwierdził ani nie zaprzeczył.no cóż jak to zwykle bywa w takich sprawach widzowie dowiadują się na końcu.

Effka

• Co mi zrobisz? +1/-1
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 15, 2007, 07:55:34 pm »

no tak ale z jej wypowiedzi wynikałoby, że juz mógł podjąć decyzje o tym, że nie zagra w piątej serii czyli że najbliższa będzie jego ostatnią
ale myśle, że to może mieć tez związek z tym, że zdaję się, że jego kontrakt kończy się na Czwartej Serii więc stad mogą wynikach te plotki, bo nie wiadomo czy przedłuży go czy też nie  
zresztą takie gadanie wolę poczekać na jakieś oficjalne wieści chociaż tak jak powiedziałaś najczęściej widzowie dowiadują się o takich sprawach na samym końcu

Meyv

• *
  • Co mi zrobisz? +1/-0
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 15, 2007, 09:56:11 pm »

ja pamiętam jak to było gdy nikt ie wiedział czy tennant zagra w 4 serii. spekulowano że to koniec itp a w końcu okazało się że zagra. wtedy trzymałam kciuki za to by został i teraz też tak robie bo szkoda by było takiego Doktora. a kandydata na jego następce jak nie było tak nie ma.

direx14_6

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 16, 2007, 04:16:48 pm »

Nie wiem czy pisze o tym w dobrym miejscu, ale własnie zdałam sobie sprawde że jak dotąd po odcinkach swiątecznych zwykle była taka zapowiedś kolejnego sezonu ciekawe czy i tym razem takową zobaczymy? Bardzo bym chiała :P :P :P :D

Effka

• Co mi zrobisz? +1/-1
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 16, 2007, 06:08:26 pm »

myślę że w tym roku też tak będzie i nie ukrywam, ze to kolejny powód dla którego nie mogę sie doczekać świątecznego odcinka bo już od pewnego czasu to "za mną chodzi" :smilewinkgrin:
Strony: [1] 2 3 ... 57   Do góry