Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: 4x12 The Stolen Earth  (Przeczytany 18073 razy)

jolkah

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 01, 2008, 09:42:27 pm »

no właśnie, tak jak ktoś wspomniał, mam nadzieję, że śmierć wiernego towarzysza tyczy się K-9, ale to raczej mało prawdopodobne...
tak ciężko mi sobie wyobrazić, że to może być Rose.. a raczej ciężko uwierzyć, bo raczej to właśnie o nią chodzi :(
Zastanawiam się też, że może 'wieczna śmierć' jest tutaj odwołaniem do tego, że Rose wróci do równoległego świata i nie będzie szans by stamtąd ponownie przybyła... ale RTD chciał wyraśnie dać do zrozumienia, że ją zabije i na tym się skończy przygoda Rose Tyler i Doctora...
Chyba, że chodzi o Tardis? ;> Tuż to jest najwierniejszy towarzysz, co? :P

Durrandir

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 01, 2008, 10:43:01 pm »

A tu zakręcona opcja.

Ginie Rose - w której nadal istnieje jakaś część Vortexu - może Dziewiąty Doktor wchłonął tylko nadmiar wiru, a jego esencja przetrwała w Rose, stopniowo dając o sobie znać np. podczas "Turn Left".

Załóżmy że
1. Rose zostaje postrzelona (de facto zabita) przez Daleków, co eliminuje Rose, ale pozostawia w jej wnętrzu Bad Wolf.
2. Rose zostaje po postrzeleniu zregenerowana przez pozostały w jej ciele Wir.

necrohronos

• Ukrywający Się Władca Czasu
  • Co mi zrobisz? +13/-2
    • http://www.288wdhigz.waw.pl
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 01, 2008, 10:51:27 pm »

Jak wyobrażasz sobie dalej serial bez TARDIS? K-9 całkiem nie dawno umarł, więc znowu? raczej nie.
There are worlds out there where the sky is burning, and the sea's asleep, and the rivers dream; people made of smoke and cities made of song. Somewhere there's danger, somewhere there's injustice, somewhere else the tea's getting cold. Come on, Ace. We've got work to do.

jolkah

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 02, 2008, 05:29:48 am »

nie wyobrażam sobie, może dostałby jakiś inny pojazd kosmiczny? ;> nie wiem
Szukam po prostu innej odpowiedzi, niż pewna śmierć Rose. Teraz jestem na Sarą Jane Smith ;)

necrohronos

• Ukrywający Się Władca Czasu
  • Co mi zrobisz? +13/-2
    • http://www.288wdhigz.waw.pl
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 02, 2008, 12:34:42 pm »

nie może być nawet jak się nie ruszał z ziemi to TARDIS dalej był. To symbol serialu
There are worlds out there where the sky is burning, and the sea's asleep, and the rivers dream; people made of smoke and cities made of song. Somewhere there's danger, somewhere there's injustice, somewhere else the tea's getting cold. Come on, Ace. We've got work to do.

Novalis

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 02, 2008, 12:53:48 pm »

Nie wiem, Sarah Jane była towarzyszką doktora długo przed nową serią, może chcą do tego nawiązać po prostu?

Nie no zakładam ligę ochrony Rose/10th bo już tak to rozwalają że się żal społeczny z tego robi :sourgrapes:

tymo71

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 02, 2008, 03:19:44 pm »

mnie tam  się gdzieś  o uszy  obiło  ze  w 3 sezonie Torchwood  beda  naprawiali  Tardis w Cardiff  , hmmm  więc  moze być  nie tyle smierć najwierniejszego towarzysza  co  jakiś letarg  czy  cós  , ale  sie  zobaczy  

Poza  tym  coś  mnie  jakoś  tyka  ze ta sklonowana córa  doktora  się pojawi  i cos tam  namiesza :)  (tak  sobie  mysle  ze moze  faktycznie  w torchwoodzie  jak beda  naprawiali Tardis to się ona  pojawi  i  da im  coś  co znalazła  w swej podrózy i , nie wiem  znajda  wir  czy cóś  czy  wyciagna  te  pozostałosci z Rose  i wsadza w serce tardis  co by sie  zregenerowało  i doładowało na szczelinie )  i  Tardis  bedzie wewnatrz  miało  hologramowa  postac Rose  ????   Nie no Andromeda mi z tego  wyszła
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2008, 03:23:52 pm wysłana przez tymo71 »

madu

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 02, 2008, 04:13:10 pm »

Jenny pojawić się musi- wprowadzono już wszystkie możliwe postacie do obu odcinków, które przewinęły się przez serial i miały jakieś znaczenie, oprócz właśnie córki. A w każdym serialu/filmie, kiedy głowni bohaterowie są w przysłowiowej koziej rzyci, pojawia się odsiecz z zewnątrz (Han Solo dla przykładu z Sokołem pod koniec ep. IV ;p )
no i po coś wchodziła do tej rakiedy pod koniec swojego odcinka, no nie?

tymo71

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 02, 2008, 04:22:53 pm »

:) Mam nadzieje  ze  odcinek  finałowy  jednak  nie zawiedzie  ,:D  ze  te  cztery  w przyszłym  roku będa  oszałamiajace  i następny  sezon  tez  ,  no i fajnie by było jak by Tardis  i Doctor  pojawili sie  w Torchwood :D  hehehe

Co do tych  wcieleń  Doc, to w sumie  nawet jak sie zregeneruje w DT  to dalej będzie  to 10  doktor  ( o ile  dobrze kojarzę  to nie kazda regeneracja  musi  byc  zakończona zmianą  doktora  w inna  postać  to zalezy  od różnych warunków -  więc  tak mysle  moze  regenerowac sie  więcej  razy  niz  13  czy 12   ale  zmienić postac  moze  tylko  13 czy 12  razy  ) choć  mogę  sie  mylić  , w kazdym  razie  zobaczymy w sobote :)   Już  nie moge sie  doczekac ,

A tak na  marginesie  ciekawe czy BBC   zrobi  następny  poboczny serial  do  Doctora   no  powiedzmy ze pod tytułem  The Doctor's Daughter  ewentualnie  coś  jak  Jenny Doc :D  ehheeh

Durrandir

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 02, 2008, 05:04:49 pm »

A propos CZŁOWIEKA o trzech twarzach, to nagle padła mi myśl o Jacku: na pewno miał "dwie twarze": oryginalną oraz jako Twarz z Boe.
A może pomylony Dalek Caan traktuje Jacka przed i po śmierci jako dwie różne osoby ?

gnostic

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 02, 2008, 10:04:24 pm »

Jenny raczej nie przybędzie, jej pojawienie się w serialu to prędzej zwiastun siakiegoś spinoffa (remake Blake's 7 w świecie DW może?)
Doctor w Torchwood? Nie sądzę :D Torchwood to zbyt mroczny serial, Doctor jest taki cukierkowy bardziej :D
Jeśli chodzi o śmierć towarzysza, to myślę, że chodzi o Rose. Billie Piper ma teraz własny serial i pewnie do Doctora Who już nie wróci. Jest więc wspaniała okazja żeby zrobić wyciskające łzy z oczu zakończenie sezonu :D
A inna sprawa że 5 sezon w 2010 to jakaś załamka :@

Doctor Who

• Gość
4x12 The Stolen Earth
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 02, 2008, 11:41:09 pm »

http://pl.youtube.com/watch?v=tTHFa0Sdc8Y    pod koniec macie dowód że Rose przeżyje

Raxacoricofallapatorius

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +0/-0
Odp: 4x12 The Stolen Earth...Komiczne przywitanie Judoonów.
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 20, 2017, 12:50:09 pm »

Wizyta Doctora w Międzygalaktycznym Centrum Bezpieczeństwa, jakby Policji Wszechświata: Proklamacji Cieni, była  najbardziej zabawnym momentem w całym 4-tym sezonie "Doctora Who", którego doświadczyłem.  A rozchodzi się głównie o scenę, w której Donna wraz z "Władcą czasów" wychodzą z Tardis i zjawiają się  na środku przestrzennego pomieszczenia z witającymi ich najemnikami o posępnych twarzoczaszkach nosorożca i tubalnej ciężkiej sylwetce: Judoonami. Ci żołnierze widząc przybyszów od razu mówią (zapis rozmowy):

Judoon: Scopo trono frojo kofo todo.

The Doctor: Nobo hosho koro toso. Bokatosa fopapapajo.

[the Judoon stand down. The Doctor and Donna Noble lower their arms]

The Doctor: Maho. 

Śmieszny zlepek słów dziwnego języka i na koniec to ,,badassowe" Maho! Ten krótki wycinek z odcinka był wprost komiczny!

https://www.youtube.com/watch?v=b72ZCsztdyk
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry