Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu

Autor Wątek: Newsy, plotki itp.  (Przeczytany 14389 razy)

Shina

• Gość
Newsy, plotki itp.
« dnia: Czerwiec 18, 2008, 09:08:39 pm »

Myślę, że taki temat może się przydać. Jeśli ktoś coś znajdzie np. odnośnie następnej serii to niech wrzuca. Zwłaszcza ci, którzy mają dostęp do oficjalnej strony TW.

Julie Gardner has confirmed that a third series of Torchwood has been commissioned and that it will be unlike anything we have seen before!
Not only will the series air on BBC One, Torchwood will have a brand new format. The series will consist of just one continuous story, delivered over 5 consecutive nights.
That's not the only thing that will be new about the series - Torchwood will have a brand new producer, Peter Bennett, who has previously worked on Torchwood and on Doctor Who as well as 'The Mummy', 'A View to a Kill' and 'Indiana Jones and the Temple of  Doom'. Euros Lyn will also join the team as Director. Euros has directed several Doctor Who episodes including the 'Silence in the Library /Forest of the Dead' two-part story from the current series.
And just to add to the excitement, the show will boast some new arrivals in the cast as well..
Julie Gardner says that she and Russell T Davies "are thrilled to be bringing Torchwood back for a third series. The new series promises to be a gripping and surprising TV event and we're certain the audience will love the team's exciting, roller-coaster adventures."
Production on the new series will start in August.

[śródło: bbc.co.uk/torchwood (nie, nie mam dostępu, ściągnęłam ze strony Johna Barrowmana ;))]

Katriona

• Gość
Newsy, plotki itp.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2008, 10:47:34 pm »

The series will consist of just one continuous story, delivered over 5 consecutive nights.

Oni chcą żeby widzowie popadali z ciekawości????

Shina

• Gość
Newsy, plotki itp.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2008, 11:01:03 pm »

Chyba tak ;) Nie cierpię odcinków w kilku częściach, zawsze umieram z ciekawości. Dobrze chociaż, że zamierzają je puszczać dzień po dniu, a nie co tydzień, bo chyba bym ich znalazła i osobiście zastrzeliła :)

Katriona

• Gość
Newsy, plotki itp.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2008, 11:04:56 pm »

Ale z kolei jeśli dobrze zrozumiałam to ta seria będzie krótsza?

Shina

• Gość
Newsy, plotki itp.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2008, 11:07:51 pm »

Niestety tak. Jedna historia w 5 odcinkach puszczanych dzień po dniu. Mam nadzieję, że ta historia będzie warta skrócenia serii o 8 odcinków.

Katriona

• Gość
Newsy, plotki itp.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2008, 11:09:41 pm »

Ciekawe czy będzie ktoś na miejsce Owena i Tosh?

Rahciach

• Gość
Newsy, plotki itp.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 19, 2008, 12:08:03 am »

Moze wepchna Marthe na miejsce Owena. W koncu jest lekarzem.
Ale ja do tej pory nie moge ich przebolec :<

Shina

• Gość
Newsy, plotki itp.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 21, 2008, 01:40:53 pm »

According to the latest issue of  Torchwood Magazine, Executive Producer Julie Gardner has confirmed rumours that the show will move to BBC1 with a much shorter run.
The magazine reports that the third series will consist of five episodes forming one continuous story with at least one penned by Russell T. Davies.
"It's the longest and most ambitious story we have ever made, so be prepared for some shocks and surprises!" Gardner told the magazine. She added: "Life at Torchwood is never quiet or easy and the whole of Captain Jack's world is about to be turned upside down!"
The new series will begin filming in August for transmission in early 2009.

[źródło: gallifreyone.com]

Zastanawiam się co twórcy chcą zrobić, żeby wywrócić życie Jacka do góry nogami. Już i tak dużo przeszedł w "Exit Wounds". Jeśli będą chcieli to pobić to się boję :rol: Ale przynajmniej nie trzeba będzie czekać tak długo na emisję :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2008, 03:15:31 pm wysłana przez Shina »

Reiko Fardreamer

• Gość
Newsy, plotki itp.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 25, 2008, 11:03:08 pm »

:D

no to ja się bardzo cieszę, że wracają...

Szkoda Tosh. Ale Owena niech pochowają w końcu na dobre.. męczy(ł) mnie ten element w Torchwoodzie.. Może byc Martha :)

I mam nadzieję, że mimo wszystko wyjdzie im 'seria' a nie jakaś miniatura serialowa...

Shina

• Gość
Newsy, plotki itp.
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 26, 2008, 07:03:05 pm »

Martha może być, ale Mickey??? Jakoś mi nie pasuje do klimatu Torchwood. Nie wiem, za mało mroczny jest albo coś. Mam nadzieję, że ta końcówka "Journey's End" to był dowcip i on nie dołączy do Torchwood. Chociaż moje obawy wzmacnia fakt, że Mickey znał się dobrze na komputerach, czyli pasowałby na miejsce Tosh...

Meyv

• Całował się z Ósmym w Nowy Rok
  • *
  • Co mi zrobisz? +1/-0
Newsy, plotki itp.
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 26, 2008, 07:23:55 pm »

Mickey zawsze kojarzył mi się z taką typowa pierdołą(wiecznie lamentował że go Rose dla Doctora zostawiła, wiecznie nieogarnięty, wszytko co robił póśniej jakoś tak znika przez ten jego styl biednego porzuconego ciapy) jakoś do Torchwood to mi nie pasuje.  

dysann

• Gość
Newsy, plotki itp.
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 26, 2008, 07:29:34 pm »

jesteście zbyt ograniczeni na innowacje ^^ ...a może zmieniłby trochę klimat ... początkowo Gwen była nowicjuszką i histeryczką ( jej może troszkę zostało), a mickey byłby teraz następnym "nowym" w TW ... musi się coś dziać w personelu bo samo łapanie obcych stanie się nudne :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2008, 07:32:32 pm wysłana przez dysann »

marioo

• Gość
Newsy, plotki itp.
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 24, 2008, 12:36:27 am »

ale wy pierdzielicie Micky juz od dawna nie jest pierdolowaty gdzies od sordka 2 sezonu doctora kiedy zostal w równoległym swiecie a tosh zastapi micky a owena martha to juz wiadome na 99%

sillita

• Gość
Newsy, plotki itp.
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 24, 2008, 11:23:23 am »

Nie no, na dodanie Marthy i Mickey' ego to ja się nie zgadzam! Jedno z nich może jeszcze bym przebolała (chociaż Martha za Owena.... to mi dopiero zamiana :no:), ale oboje? To już nie będzie Torchwood, to będzie mini-Doctor Who! (A w ostatnim odcinku zbudują prototyp Tardis i polecą do równoległego wszechświata po drugiego Doctora.)
Jak scenarzyści wykręcą taki numer i zrobią z Torchwood grupę wsparcia dla byłych towarzyszy Doctora to się mocno obrażę.

(Tak właściwie to jeszcze nie zdecydowałam, czy chce mi się oglądać serial po unicestwieniu Owena. Wrr.)

A tak własciwie to ja mam taką małą-malutką nadzieję, że Owen wróci. Choćby jako duch :) W końcu już raz mu się udało wywinąć ;) (Taaaaak, wiem, niemozliwe.)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2008, 11:26:08 am wysłana przez sillita »

Effka

• Ukrywający Się Władca Czasu
  • Co mi zrobisz? +1/-1
Newsy, plotki itp.
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 24, 2008, 11:48:22 am »

Zdaje się, że nie zobaczymy Marthy Jones w nowej serii Torchwood, bo Freema zdecydowała się zagrać w brytyjskiej wersji Law&Order, a tym samym odrzuciła rolę w Torchwood.
Wydawało mi się, że to gdzieś już tutaj było, ale jak nie to proszę oto artykuł na ten temat
Freema tortures Torchwood
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry