Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Ankieta

Czy wiecie jak DW ma na imię?

A czy wiecie jak na imię mają rodzice DW?
- 3 (50%)
Wiecie coś na temat żony DW - River Song?
- 3 (50%)

Głosów w sumie: 6

Głosowanie skończone: Czerwiec 02, 2013, 02:23:34 pm

Strony: [1] 2 3 ... 13   Do dołu

Autor Wątek: Skąd dowiedzieliście się o DW??  (Przeczytany 30715 razy)

DorkaEm

• Gość
Skąd dowiedzieliście się o DW??
« dnia: Czerwiec 09, 2008, 06:10:54 pm »

Hmmm.. Proponuje temat, w którym można by się wypowiedać o tym, w jaki sposób dowiedzieliście się o DW?? Sama przyznam, że zaczęłam oglądać ten serial przez przypadek (byłam chora i oglądając TV trafiłam właśnie na DW) Od tamtej pory nie przegapiłam żadnego odcinka niestety była to już druga seria i jestem trochą odcinków w plecy, no ale teraz puszczają go od początku trzy ostatnie serie)  więc nadrabiam. Tylko te godziny emisji:upset: Myślę, ze gdyby Dw puszczali w innych godzinach to oglądało by go więcej ludzi i byłby w Polsce dużo bardziej znany.:yes:

brin

• Gość
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 09, 2008, 06:44:07 pm »

ja też zupełnie przypadkowo trafiłam na odcinek " Aliens of London"  i już mi tak zostało. A to była godzina 10 rano

Katriona

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2008, 07:36:31 pm »

No ja przeglądałam gazetę i przeczytałam opis pierwszego odcinka. Stwierdziłam, ze może być ciekawia i i tak nie mam nic ciekawszego do roboty... no i tak się zaczęło:)

Kilkee

• Wysłał(a) Wir Czasu z Rose.
  • *
  • Co mi zrobisz? +3/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 09, 2008, 07:56:53 pm »

zwróciłam uwagę na Tennanta w Czarze Ognia, weszłam na Filmweb, pogrzebałam po jego filmografii, zauważyłam Doctor Who, a ponieważ wcześniej coś mi się obiło o uszy na temat DW stwierdziłam, że zrobię mały research i sprawdzę co to. Po jakimś czasie obejrzałam kilka fragmentów na YouTube, miłość od pierwszego wejrzenia to była więc zaczęłam oglądać 2 serię, a potem już samo poszło. A było to 1 stycznia 2007. Charakterystyczna data, nie ma to jak dobrze zacząć rok  :smilewinkgrin:

moja kolejność oglądania nowych serii: 2, 3, 1, 4 ;P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2008, 08:01:27 pm wysłana przez Kilkee »
...

marioo

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 09, 2008, 08:06:51 pm »

nigdy nie zapomne reklamy na TVP jakis uszaty facet uciekajacy przed manekinami :D

kolejność 1,3,2,4 :D

Szczyzyk

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 09, 2008, 08:31:31 pm »

Ja (chyba podobnie jak wiekszość fanów:))zachorowałem, tydzień nie wstawałem z łóżka no ale dla doctora było warto. Nigdy nie zapomnę tej mojej pierwszej sceny kiedy to w odcinku The parting of the ways dalekowie (chyba wjeżdżają:D bo nie mają nóg:D:D) do tego miejsca gdzie doctor rozmawia z ich cesarzem i generuje fale delty. AACHH...

direx14_6

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 09, 2008, 08:41:03 pm »

już sama nie pamietam:) chyba brat włączył tv i powiedział coś w stylu "zobacz tego faceta zjada kosz na smieci!" i tak sie zaczeło:P kolejnosc ogladania: 1,2,3,4 :lol:

lucia224

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 09, 2008, 09:18:52 pm »

Pewnego pięknego dnia kiedy w tvp leciał odcinek ,,Doomsday'' byłam chora i nie miałam co robić więc włączyłam telewizor i bardzo spodobał mi się ten odcinek (Nie będe udawać bardzo się na nim wzruszyłam i zaczęłam płakać;)chyba jak każdy zresztą) więc zaczęłam szukać w internecie resztę odcinków.Tak zaczęła się moja przygoda z serialem Doctor Who.:D

Natalinka

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 09, 2008, 10:30:59 pm »

Ja jak zadziwiająca większość tutaj:) Byłam chora, włączyłam tvp i akurat leciał DW "Girl in the Fireplace", nawet mi się podobało, ale nie zafascynował mnie. Potem widziałam końcówkę "Doomsday", ale nie wiedziałam o co chodzi, więc mnie to nie ruszyło (za to potem już ryczałam;) ). I zapomniałam.
Ale po latach (dosłownie po 2) włączyłam na BBC Entertaiment i przepadłam, a jak się okazało, że zamierzają w kółko puszczać 1. serię to nie wytrzymałam i ściągnęłam resztę:D A potem i tak obejrzałam na BBC E...;)
Kolejność: 1 odcinek 2, 1, 2, 3,4:)

necrohronos

• Ukrywający Się Władca Czasu
  • Co mi zrobisz? +13/-2
    • http://www.288wdhigz.waw.pl
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 09, 2008, 11:14:49 pm »

przypadkowo obejżałem film w polsacie. Póśniej trafiłem na (starego) Doctora na youtube i tak zostało. o wznowieniu serialu dowiedziałem sie gdzies w poł. I serii
There are worlds out there where the sky is burning, and the sea's asleep, and the rivers dream; people made of smoke and cities made of song. Somewhere there's danger, somewhere there's injustice, somewhere else the tea's getting cold. Come on, Ace. We've got work to do.

Shina

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 10, 2008, 06:17:07 pm »

Był bodajże początek tego roku szkolnego. Nie miałam co robić i włączyłam BBC Prime celem znalezienia czegoś ciekawego i poduczenia się angielskiego (to moje zboczenie - kocham uczyć się angielskiego). I zobaczyłam faceta w skórzanej kurtce i dziewczynę w koszulce z angielską flagą otoczonych przez ludzi w maskach gazowych. Spodobało mi się. Tydzień póśniej obejrzałam już cały odcinek, czyli "Boom Town". Potem poszperałam w Internecie i znalazłam w Empiku pierwszą serię na DVD. I tak się zaczęła moja obsesja ;)

Bad Wolf

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 10, 2008, 06:49:50 pm »

U mnie wszystko zaczęło się bardzo niewinnie od przypadkowo obejrzanego odcinka na TVP. Z początku traktowałam DW jedynie jako sposób na nudę, ale po kilku naprawdę dobrych odcinkach z 'Uszatym' serial przypadł mi do gustu. Kiedy tylko dowiedziałam się o emisji na BBC:E, zaczęłam nadrabiać zaległości i tak oto zrodziła się DWfilia.

Kolejność: 1, 2, 3, 4 :)

madu

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 10, 2008, 07:05:04 pm »

I kontakt z serialem opisałem już w kontakcie ale, skoro temat jest, to...

Moja siostra mieszka za granicą i lubi seriale. Zwłaszcza sf. Wcześniej pokazała mi Firefly, taki sf western opowiadający, jak to się przyjęło, przygody załogi gwiezdnego statku.
Pod choinkę natomiast roku poprzedniego (2oo7) kupiła mi I serię na DVD. Z nudów obejrzałem jeszcze tego samego dnia 2 odcinki. Uszaty typ w skorzanej kurtce i jego pojazd- niebieska budka telefoniczna- 'dziwne' pomyślałem.
Odcinki były pokręcone, pełne humoru ('powietrze z płuc? imtymne') z ciekawą acz prostą fabułą. Powolutku zaczęlo mnie wciągać. Nim dotarłem do końca serii wiedziałem, że bez obejrzenia kolejnych sie nie obejdzie...
Kolejność ogladania: 1, 2, film, 3, 4. Bo pełnometrażówkę tez dorwałem. Szczerze- ten film przeznaczony jest tylko dla fanów serialu, bo ogólnie rzecz biorąc- lekko nudził. Nie był w stanie swoją fabułą (tez naciąganą) zainteresowac nie zainteresowanego ;)

Crazy25

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 10, 2008, 08:18:26 pm »

Zemną było tak: Skacze z nudów po kanałach i słysze ,,-szkoda czasu, Władco Czasu". I tak poznałam Doctora. A moja miłości do DW trwa od tego dnia do dzisiaj. Prawie 2 lata. Zaczełam się jusz zachowywaci jak DW. I wszyscy mają mnie serdeczni dosic.  Nie dziwie im się! :lol:

Anika

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 11, 2008, 11:04:54 am »

Niech żyje choroba! Bo wszyscy dzieki niej (no prawie) dowiedzieli sie o DW! ;) chociaz ja nie....kiedyś z nudów skakałam po kanałach i zobaczyłam kawałek (jak sie potem okazało) odcinka trzeciego pierwszej serii....(to jeszcze chyba w sobote o 10 rano było) ale nie zaciekawiło mnie (bo za krótko ogladałam! Mój błąd!) ale potem trafiłam na odcinek Empty Child i stwierdziłam: WOW! Co to? trzeba sie temu pzyjżec lepiej! No i przepadłam ;) kolejnośc oglądania serii? prawidłowa, czyli 1,2,3,4 :smilewinkgrin: chociąz nie...w sumie nie bo właściwie to 1(końcówka), 2, potem reszte 1, 3, 4 ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2008, 01:42:01 pm wysłana przez Anika »
Strony: [1] 2 3 ... 13   Do góry