Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Strony: 1 ... 10 11 [12]   Do dołu

Autor Wątek: Fanfiction  (Przeczytany 50885 razy)

Astroni

• Ten Który Przegadał Stworzenie z Midnight
  • **
  • Co mi zrobisz? +293/-75
  • Óśmiech Ósmego
    • Profil Astroni800 na YouTube
Odp: Fanfiction
« Odpowiedź #165 dnia: Listopad 11, 2012, 07:57:15 am »

No, tam parę postów wyżej, że síę cíchutko, cíchusíeńko pochwalísz ;) Musíało mí to wcześníej nawíać.

To dzíwne uczucíe níe zając :p I tak połowa czytelníków zadeklarowała mí síę (níezależníe od síebíe), że poczeka na skończoną wersję ksíążkową (czyli, obstawiam, jakoś do wiosny...), bo przy kilkustronicowych fragmentach traci głowę ;D
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2012, 08:16:39 pm wysłana przez Astroni »
DOKTOR

Elsen: Oh… Oh? Really? I… Bugger. Crap. I… Well, then uh… I believe that I’ll have to let you enter into the main gorges, then. But uhm… The regulations oppose it. Alright uh… I… I suppose this is a very special case, as stated in paragraph five.

The Judge: Sorry, but I fear I have to respond in the negative.

Yes, I am still OFF.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Astroni

• **
  • Óśmiech Ósmego
« Odpowiedź #166 dnia: Styczeń 06, 2013, 06:57:34 pm »

Destiny Light, ch. 1
Melduję, że przeczytałam! I całkiem sympatyczne :D

Najbardziej podobały mi się oczywiście te fragmenty, w których występował nasz ulubieniec, a najbardziejem zostanie pewnie fragment z początku, kiedy opowiadałaś o jego wyglądzie (heh, opowiadanie o jego wyglądzie... ). Nie wiem dlaczego, ale w jakiś szczególny sposób rozwaliło mnie ...and shoes that fit perfectly. W ogóle widzę, że przywiązujesz podobną wagę do jego ubioru, choć ja mam większe zaufanie do jego tardisowej garderoby :D
I dzięki za przypomnienie mi o jego sympatii do kolorów - to się może jeszcze przydać, a tak jakoś wyleciało mi to w natłoku innych informacji.

Żeby zwiększyć oglądalność powiem, że jest wątek rozbierany (no a nie ma? ) i nadciągająca małymi kroczkami (no, coraz większymi, takimi wykładniczymi) wielka katastrofa, którą na szczęście w ostatniej chwili udaje się zażegnać.
DOKTOR

Elsen: Oh… Oh? Really? I… Bugger. Crap. I… Well, then uh… I believe that I’ll have to let you enter into the main gorges, then. But uhm… The regulations oppose it. Alright uh… I… I suppose this is a very special case, as stated in paragraph five.

Yes, I am still OFF.

Dagu, Dark Lord of All

• Wysłał(a) Wir Czasu z Rose.
  • *
  • Co mi zrobisz? +103/-110
  • Hungry like the wolf.
    • Blogasek.
« Odpowiedź #167 dnia: Styczeń 06, 2013, 11:20:36 pm »

Podziękował :D
Na swoje usprawiedliwienie dodam, że historia się jeszcze rozkręci. Gdy tylko będę miała chwilę, żeby wziąć się za ledwie zaczęty drugi rozdział...

Żeby zwiększyć oglądalność powiem, że jest wątek rozbierany (no a nie ma? ) i nadciągająca małymi kroczkami (no, coraz większymi, takimi wykładniczymi) wielka katastrofa, którą na szczęście w ostatniej chwili udaje się zażegnać.
To się nazywa marketing - ale nie mogę się wyprzeć, takie rzeczy tam siedzą xD
WHOOOO AAAAMMM IIII?!?

Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

Astroni

• **
  • Óśmiech Ósmego
« Odpowiedź #168 dnia: Styczeń 06, 2013, 11:48:53 pm »

To się nazywa marketing - ale nie mogę się wyprzeć, takie rzeczy tam siedzą xD
A dziękuję, dziękuję - od roku dla jaj robię zaoczną Organizację reklamy na darmowym kierunku

Na swoje usprawiedliwienie dodam, że historia się jeszcze rozkręci. Gdy tylko będę miała chwilę, żeby wziąć się za ledwie zaczęty drugi rozdział...
No to tylko powodzenia życzyć :] W końcu nic nie goni.
DOKTOR

Yes, I am still OFF.

kruszynka85

• Mieszkaniec Cardiff
  • **
  • Co mi zrobisz? +1/-0
« Odpowiedź #169 dnia: Kwiecień 14, 2013, 08:00:54 pm »

Piękny fik Human Doctor/Rose
Po drugiej stronie lustra jeszcze nie skończony, ale bardzo regularnie aktualizowany.

To chyba najlepszy fanfic o DW jaki czytałam, na dodatek z moją ulubioną towarzyszką czyli Rose.
Niesamowite opowiadanie i na dodatek zakończone.

Podaje link na fanfiction. net Po drugiej stronie lustra

Dagu, Dark Lord of All

• Wysłał(a) Wir Czasu z Rose.
  • *
  • Co mi zrobisz? +103/-110
  • Hungry like the wolf.
    • Blogasek.
« Odpowiedź #170 dnia: Grudzień 09, 2015, 11:39:34 pm »

Fanfic do Torchwoodu wprawdzie, ale wciąż się liczy!
Jeden z tekstów, który dostałam na najbliższe zajęcia z fan fiction jako lekturę. Zajęcia będą o slashu, więc... wiadomo, o czym w tekście. Ale spokojnie, granica dobrego smaku nie została przekroczona, najważniejsza jest jednak jakaś fabuła, a nie... yyy... soczyste sceny, w dodatku ma toto świetny język, więc polecam, chociaż na pewno nie małoletnim.
Następstwo faktów
WHOOOO AAAAMMM IIII?!?

Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona.
Strony: 1 ... 10 11 [12]   Do góry