Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Ankieta

Czy ogólnie projekt ci się podoba? W jakiej skali?

1-14%
- 0 (0%)
15-35%
- 0 (0%)
35-50%
- 0 (0%)
51-75%
- 1 (50%)
75-100%
- 0 (0%)
Nie, niestety, sorry
- 0 (0%)
Nie wiem...
- 1 (50%)

Głosów w sumie: 2

Autor Wątek: [Serial] THE FUTURE OF THE DOCTOR  (Przeczytany 1995 razy)

PharellMan

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +5/-0
  • Why we actually here?
[Serial] THE FUTURE OF THE DOCTOR
« dnia: Maj 06, 2016, 08:18:34 pm »

Cześć! :D Dwa lata temu wpadłem na pomysł takiej oto przyszłości Doktora: http://pharellmans.wikia.com/wiki/The_Future_of_The_Doctor
Konkretnie wpadłem tylko na odcinek 1: "Think!". To coś będzie w stylu wibbly-wobbly timey-wimey jak u Moffata, ale oczywiście będzie widać, że ja to pisałem, bo gdzieś będą jakieś dwuznaczności słowne (nie erotyczne, taki nie jestem  (zeby)(martalol) ), czy mniej pogmatwana akcja. Szukam też kogoś do pomocy, bo może ktoś ma jakiś pomysł na fabułę jeszcze, albo napisze odcinek do jednego z pomysłów, albo może zagrać ze mną Jessicę (choć pewnie ostatecznie wybiorę jeszcze innego Doktora bo nie podołam zadaniu czy coś, także męskich "aktorów" z 3ch znaleźć też trzeba) także projekt dość wyczerpujący, ale chyba warto spróbować zacząć. :) Jestem raczej z takich ludzi, którzy nie chcą dopuścić do tego, żeby to był bezsensowny, źle zagrany FF jak znalazłem choćby na YouTubie (o ironio, w tym samym roku ktoś wpadł na odcinek "Future of The Doctor". :P Z ciekawości obejrzałem, i ta gra... i stylizacja w stylu "zmieszajmy sobie 10 z 11 i będę miał Doktora, hihi, haha" (11facepalm)), więc będę się starał jak tylko mogę, żeby to było jak najlepiej dopięte i oryginalne (z resztą po liście odcinków widać, że będę się starał wykorzystać potencjał pomimo niskiego budżetu (175 złotych - riiiich |^D), i wracam do zamysłu odcinków z morałami w stylu starego Doctora, czyli taki zamysł edukacyjny jak za dawnych lat :P).
 Wyglądać będę mniej-więcej tak:

Czyli szaro-pomarańczowa bluza, zielona koszulka i zielone dżinsy (są takie, w dodatku z wcięciami pionowymi vel paskami :P), choć myślę jeszcze nad galową kamizelką, by zakryć napisy na bluzie i białą muszką, a tak dla kontrastu. :P Ogólnie taki kolorowy Doktor ma wyjść w ostateczności. W dodatku będę musiał wprowadzić do fabuły taką zmianę, że "Doktor naprawił TARDIS, i może się zmieniać w co chce", bo nie mam niebieskiej budki.  (zeby) Ale nie będę zdradzał co nią będzie, "Spoilers". :P Myślę również nad okularami 3D i jakąś czapką (z resztą mam taki zamysł, by omamiony, nie pamiętający dużo rzeczy Doktor przymierzał do głowy co mu wpadnie w ręce w odcinku "Think" :P).

Aha, zna ktoś się na efektach komputerowych? Bo Dalecy będą mi potrzebni. :P No i latający TARDIS, bo chociaż w trakcie lotu to musi być niebieska budka.
No i jakaś konsultacja naukowa byłaby dobra: poprawki w angielskim, bo zdarza mi się walnąć gdzieś błędy, czy ewentualne obliczenia/fakty historyczne/doprawki pomysłów, etc.
Jak jeszcze mi się coś przypomni, to dopiszę.
Pytania, i komentarze mile widziane, muszę wiedzieć jak lud odbiera pomysł, bo na angielskim forum jak na razie się nikt nie zainteresował (może dlatego, że jestem Polakiem).

[Dodano 18-05-2016, 22:34]
Introducing a PharellMan as The Doctor:
http://pharellmans.wikia.com/wiki/File:14th_DoctorWho.png
Tak tak, to jeszcze nie video...
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2016, 10:35:59 pm wysłana przez PharellMan »