Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Legends of Tomorrow.  (Przeczytany 2986 razy)

Skurwol666

• Sąsiad Sary Jane
  • Co mi zrobisz? +67/-11
Legends of Tomorrow.
« dnia: Styczeń 23, 2016, 07:46:09 pm »

Ktoś oglądał pilot tego serialu?
Dziwny zbieg okoliczności, iż pewna postać(Rip Hunter) grana przez Arthur Darvill'a(Rory), jest w tym serialu Władcą czasu :D
Głównym wątkiem serialu, jest to, że Rip Hunter, który stara się zapobiec strasznym wydarzeniom w przyszłości, podróżuje w czasie, aby zebrać grupę superbohaterów, którzy pomogą mu ocalić Ziemię i będą walczyć z zagrożeniem. Warto dodać, iż to jest spin off Arrowa, i Flasha :)

Astroni

• Ten Który Przegadał Stworzenie z Midnight
  • **
  • Co mi zrobisz? +293/-75
  • Óśmiech Ósmego
    • Profil Astroni800 na YouTube
Odp: Legends of Tomorrow.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2016, 10:26:58 am »

Dziwny zbieg okoliczności, iż pewna postać(Rip Hunter) grana przez Arthur Darvill'a(Rory), jest w tym serialu Władcą czasu :D
Hehe, ciekawe :D Ale w jakim sensie Władcą Czasu? Chyba nie jest Gallifreyaninem? :p
DOKTOR

Elsen: Oh… Oh? Really? I… Bugger. Crap. I… Well, then uh… I believe that I’ll have to let you enter into the main gorges, then. But uhm… The regulations oppose it. Alright uh… I… I suppose this is a very special case, as stated in paragraph five.

The Judge: Sorry, but I fear I have to respond in the negative.

Yes, I am still OFF.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Skurwol666

• Sąsiad Sary Jane
  • Co mi zrobisz? +67/-11
Odp: Legends of Tomorrow.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2016, 05:41:32 pm »

Hehe, ciekawe :D  Chyba nie jest Gallifreyaninem? :p
Nie jest, wprost powiedziane, że jest on z Gallifrey, ale widać, iż autorzy wzorowali się chyba trochę na DW, przynajmniej takie jest moje zdanie ;)
Ale w jakim sensie Władcą Czasu?
W przyszłości, jest on członkiem elitarnej kasty Władców Czasu, posiada własny statek, i inteligentny komputer pokładowy :D