Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10   Do dołu

Autor Wątek: Napisy  (Przeczytany 45431 razy)

Astroni

• Ten Który Przegadał Stworzenie z Midnight
  • **
  • Co mi zrobisz? +293/-75
  • Óśmiech Ósmego
    • Profil Astroni800 na YouTube
Odp: Napisy
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 29, 2014, 11:16:57 pm »

mile widziane jakieś info odn. czy komuś to wysłać, czy tylko tam link zostawić i kto by ewentualnie chciał zrobić korektę. Oraz ogólnie rozumiane opieprzanie :)
Heh, jak dotąd całokształtem tych rzeczy zajmowała się koleżanka Lierre z sąsiedniego forum, ale coś ją wybyło, więc nie widzę problemu, żebym ja się nie miała tym zająć :) Gotowe napisy wrzuci się tutaj, a do Doca link np. do Chomika czy napisów24, żeby i tamci mogli sobie pobrać (bo stąd niestety bez logowania nie można, muszę coś wymyślić kiedy...) i będzie grało.
No to powodzenia z tłumaczeniami :)

Ja, sfrustrowany jakością napisów do "Robot", wziąłem się za tłumaczenie się go. Idzie dobrze, przetłumaczyłem jakieś 1/4 części pierwszej, dam później Capitano do korekty :)
Widziałam właśnie. Naprawdę było aż tak źle, że nie opłacało się np. zrobić gruntownej korekty?
DOKTOR

Elsen: Oh… Oh? Really? I… Bugger. Crap. I… Well, then uh… I believe that I’ll have to let you enter into the main gorges, then. But uhm… The regulations oppose it. Alright uh… I… I suppose this is a very special case, as stated in paragraph five.

The Judge: Sorry, but I fear I have to respond in the negative.

Yes, I am still OFF.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Affciu

• Niegroźny Ufomaniak
  • **
  • Co mi zrobisz? +11/-4
  • The Oncoming Storm
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 30, 2014, 05:34:19 pm »

Przetłumaczono "Not fit" na "Nie pasujesz". Czy mam coś dodawać?
You lock the door. Throw away the key. There's someone in my head, but it's not me.

Donmaslanoz14

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +6/-0
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 11, 2014, 03:13:41 pm »

Tak tylko przypominam, że trzeba aktualizować ten temat, bo te napisy nadal robią. Dokończyli już The Robots of Death i zrobili The Talons of Weng-Chiang.

Donmaslanoz14

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +6/-0
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 16, 2014, 05:15:28 pm »

Czepialstwa ciąg dalszy. Nie mogę pobrać napisów w zielonej ramce (mimo że jestem zalogowany). W większości przypadków mogę znaleźć sobie chomikowe zamienniki, ale w przypadku 7 Doktora i Ghost Light takowego nie ma. :/

Prawdopodobnie wynika to z tego, iż musisz mieć 20 postów aby pobierać.

Muszę zatem pisać więcej postów. :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2014, 02:09:53 am wysłana przez Capitano Lommasi »

Dagu, Dark Lord of All

• Wysłał(a) Wir Czasu z Rose.
  • *
  • Co mi zrobisz? +103/-110
  • Hungry like the wolf.
    • Blogasek.
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 10, 2014, 10:58:20 pm »

http://gallifrey.pl/polskie-napisy-edge-of-destruction/
Moje pierwsze suby ever na dniach wylądowały w Sieci, a ja nawet o tym nie wiedziałam (docB)

(Apetyt rośnie w miarę jedzenia - już myślę o przetłumaczeniu jednej z niewielu ocalałych historii Drugiego >.<)
WHOOOO AAAAMMM IIII?!?

Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

Astroni

• **
  • Óśmiech Ósmego
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 11, 2014, 08:36:05 pm »

http://gallifrey.pl/polskie-napisy-edge-of-destruction/
Moje pierwsze suby ever na dniach wylądowały w Sieci, a ja nawet o tym nie wiedziałam (docB)
No kurce, mnie Lierre też się nie pochwaliła  (jezyk)

Ale cieszę się, że ruszyło ;D
DOKTOR

Elsen: Oh… Oh? Really? I… Bugger. Crap. I… Well, then uh… I believe that I’ll have to let you enter into the main gorges, then. But uhm… The regulations oppose it. Alright uh… I… I suppose this is a very special case, as stated in paragraph five.

Yes, I am still OFF.

Lierre

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +5/-0
    • Gallifrey.pl
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 28, 2014, 04:57:50 pm »

Sorry, dziewczyny, to się odbyło jakoś w biegu i chaosie (i myślałam, że moooże zerkacie na stronę ^^), następnym razem będę bardziej komunikatywna.

I cześć, tak w ogóle. ;) Dzięki, Astroni, za pośredniczenie. I przepraszam, że tak trochę jestem, a trochę mnie nie ma, ale spadło na mnie administrowanie całą stroną (plus życie poza internetem, meh ;) ) i nie ukrywam, że to ciekawsze niż wstawianie przecinków w plikach z napisami. ;) Ale wszystko się uda pogodzić.

Swoją drogą, tutaj teraz urzędujemy... czy na razie raczej: urzęduję. Ale wrzuciłam artykuł o zasadach audiowiz, a nuż komuś się przyda. :) I chciałabym stworzyć jakąś bazę terminów, bo pewne frazy się powtarzają (np. Cloister Bell, z którym się ostatnio męczyłam) i trzeba zachować konsekwencję. Tylko muszę przeglądnąć przetłumaczone już odcinki i wypisać te terminy, ale nie mam czasuuu... U nas w redakcji nie ma jeszcze służbowych TARDIS, jak rozwiązaliście ten problem?  ???

Rzuć administrowanie stroną, pisz Księdza Kto! (zeby)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2014, 05:06:15 pm wysłana przez Wolf »

Astroni

• **
  • Óśmiech Ósmego
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 29, 2014, 12:03:04 am »

I cześć, tak w ogóle. ;) Dzięki, Astroni, za pośredniczenie. I przepraszam, że tak trochę jestem, a trochę mnie nie ma, ale spadło na mnie administrowanie całą stroną (plus życie poza internetem, meh ;) ) i nie ukrywam, że to ciekawsze niż wstawianie przecinków w plikach z napisami. ;) Ale wszystko się uda pogodzić.
Ojej, Lierre, jak miło cię widzieć tutaj :D Fajnie, że będziesz sama do nas od czasu do czasu wpadać.
Wiem, roboty nie brakuje. Ale nic od razu. Zwłaszcza takie "trudne słowa" mogą moim zdaniem poczekać. Bez pośpiechu, mamy czas (choć nadal nie mamy TARDIS XD ), byleby się trzymać ;)

Cytat: Wolf
Rzuć administrowanie stroną, pisz Księdza Kto! (zeby)
(k-9afir)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2014, 12:10:31 am wysłana przez Wolf »
DOKTOR

Yes, I am still OFF.

Lierre

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +5/-0
    • Gallifrey.pl
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpień 08, 2014, 12:49:34 pm »

Strony nie rzucę, ale kolejny odcinek Księdza na pewno powstanie. :D Wydarzenia na polskiej scenie społeczno-politycznej dostarczają aż zbyt wielu inspiracji. :P

Żeby znowu Was nie zaskoczyć - niedługo na stronę polecą napisy do The Visitation - tylko muszę im napisać notkę - a potem pewnie Ghost Light - muszę sprawdzić synchronizację, ale tłumaczenie jest super, więc pewnie przy konfrontacji z filmem też nie znajdę zbyt wielu problemów.

Ktoś nad czymś pracuje? Ktoś chce mi coś podesłać? ^^

Astroni

• **
  • Óśmiech Ósmego
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpień 08, 2014, 07:15:48 pm »

Same dobre wiadomości ^^

Ktoś nad czymś pracuje? Ktoś chce mi coś podesłać? ^^
Na razie tylko któryś odcinek z Siódmym, ale jak patrzę na sukcesy The Visitation i Ghost Light, to aż chce się robić. Może pod koniec sierpnia? :) Naodkładało mi się trochę napisów do robienia nie tylko z DW.
DOKTOR

Yes, I am still OFF.

Lierre

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +5/-0
    • Gallifrey.pl
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 08, 2014, 08:46:14 pm »

Jakby ktoś potrzebował motywacji, to niniejszym: MO-TI-VATE! MO-TI-VATE!

(Pod koniec sierpnia będę zajęta egzaminem, pracą i prelekcjami - niekoniecznie w tej kolejności :D - ale będę też podróżować, a mi się świetnie pracuje nad napisami w środkach masowej komunikacji - o mało nie napisałam "eksterminacji", deer gods - więc feel free to send me anything. ;) )

(A co jeszcze tłumaczysz?)

Astroni

• **
  • Óśmiech Ósmego
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 10, 2014, 07:21:13 pm »

Jakby ktoś potrzebował motywacji, to niniejszym: MO-TI-VATE! MO-TI-VATE!
(zeby)

(A co jeszcze tłumaczysz?)
No, właściwie nie ja, ale kolega, który woli wspomagać się moim nickiem w waszym GoogleDocu ^^ A tłumaczy Paradise Towers.
Chyba że chodzi o to, co tłumaczę poza DW... No, wiszę sobie jeszcze większość odcinków Prisonera  :P
DOKTOR

Yes, I am still OFF.

Lierre

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +5/-0
    • Gallifrey.pl
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 17, 2014, 01:29:27 pm »

Niedługo na stronę polecą napisy do Ghost Light.

Lierre tak bardzo prokrastynuje, wow. ;)

Astroni

• **
  • Óśmiech Ósmego
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 17, 2014, 01:52:16 pm »

Lierre tak bardzo prokrastynuje, wow. ;)
PRO-CRAS-TI-NA-TE! PRO-CRAS-TI-NA-TE!
I tak, są napisy, jest dobrze, a zresztą wolniejsze dni każdemu się czasem należą ;)
DOKTOR

Yes, I am still OFF.

Skurwol666

• Sąsiad Sary Jane
  • Co mi zrobisz? +67/-11
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 27, 2014, 07:59:11 am »

Witam,przerobilem napisy do odcinka Roof of the world.Teraz mozna ogladac. Bo z tymi waszymi nie da sie. Macie tutaj  link?
http://chomikuj.pl/Skuurwol/Classic+doctor+who/004+-+Marco+Polo
Prosze o wyrozumialosc bo to sa moje pierwsze tlumaczone napisy.Tlumacze tez kolejne odcinki beda wkrotce.Posiadam tez link do napisow angielskich.Jesli ktos chce to pisac.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2014, 08:23:45 am wysłana przez Skurwol666 »
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10   Do góry