Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do dołu

Autor Wątek: Napisy  (Przeczytany 45431 razy)

Astroni

• Ten Który Przegadał Stworzenie z Midnight
  • **
  • Co mi zrobisz? +293/-75
  • Óśmiech Ósmego
    • Profil Astroni800 na YouTube
Odp: Napisy
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 05, 2013, 02:22:52 pm »

A czemu w http://drwhoforum.pl/index.php?topic=913.msg43359#msg43359 nie ma "The Terror of the Zygons"? Są przecież przetłumaczone. http://gallifrey.pl/polskie-napisy-terror-zygons/
Bo nie ma ich tutaj, na stronie z napisami do przygód czwartego Doctora, a tam właśnie sprawdzam, czy coś nie doszło.
Nadążenie za nimi będzie trudniejsze niż się spodziewałam

W każdym razie już dodaję - bardzo dziękuję :)
DOKTOR

Elsen: Oh… Oh? Really? I… Bugger. Crap. I… Well, then uh… I believe that I’ll have to let you enter into the main gorges, then. But uhm… The regulations oppose it. Alright uh… I… I suppose this is a very special case, as stated in paragraph five.

The Judge: Sorry, but I fear I have to respond in the negative.

Yes, I am still OFF.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Donmaslanoz14

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +6/-0
« Odpowiedź #106 dnia: Grudzień 20, 2013, 12:31:02 pm »

Swoją drogą, są jeszcze napisy do trzech odcinków, a konkretnie do "Robot'a" z 12. sezonu.
http://chomikuj.pl/Whomaniaki/Doctor+Who+Classic/POLSKIE+NAPISY/Sezon+12/s12e75+Robot
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2013, 03:59:45 pm wysłana przez wolf-in-the-tardis »

Astroni

• **
  • Óśmiech Ósmego
« Odpowiedź #107 dnia: Grudzień 21, 2013, 01:26:23 pm »

Swoją drogą, są jeszcze napisy do trzech odcinków, a konkretnie do "Robot'a" z 12. sezonu.
http://chomikuj.pl/Whomaniaki/Doctor+Who+Classic/POLSKIE+NAPISY/Sezon+12/s12e75+Robot
O! Wiedziałam, że gdzieś są i raz szukałam nawet z pół dnia, ale nie mogłam znaleźć (niedobre Google!). Przejrzę jeszcze te inne foldery, które mają. Dziękuję i rzucam fez! ;D
DOKTOR

Elsen: Oh… Oh? Really? I… Bugger. Crap. I… Well, then uh… I believe that I’ll have to let you enter into the main gorges, then. But uhm… The regulations oppose it. Alright uh… I… I suppose this is a very special case, as stated in paragraph five.

Yes, I am still OFF.

Donmaslanoz14

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +6/-0
« Odpowiedź #108 dnia: Grudzień 30, 2013, 12:18:45 pm »

Donmaslanoz14

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +6/-0
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 02, 2014, 01:16:00 am »

Po raz setny się czepiam, ale o ile o "Kinda" napisaliście, to o "City of Death" nie.

Astroni

• **
  • Óśmiech Ósmego
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 02, 2014, 04:35:57 pm »

Po raz setny się czepiam, ale o ile o "Kinda" napisaliście, to o "City of Death" nie.
Nie gniewaj się - byłam na Sylwestrze i na trochę się odcięłam ;D
Ale ale - o Kinda także nie napisaliśmy - ten odcinek oznaczony jest na żółto, co oznacza mniejszej (prawdopodobnie) jakości wersję chomikową. W takim razie do aktualizacji są oba - dziękuję za setne zwrócenie uwagi :)

Widzę, że całkiem przemontowali ten dział z napisami - dziwne. Ale dla mnie jednak lepiej - teraz będę mogła patrzeć na stronę główną w poszukiwaniu nowych tekstów i mam nadzieję, że będzie mi to szło tak szybko jak tobie ;)
DOKTOR

Yes, I am still OFF.

Dagu, Dark Lord of All

• Wysłał(a) Wir Czasu z Rose.
  • *
  • Co mi zrobisz? +103/-110
  • Hungry like the wolf.
    • Blogasek.
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 01, 2014, 02:38:31 am »

Jeśli kogoś to interesuje jeszcze, to udało mi się szczęśliwie dobrnąć do końca tłumaczenia The Edge of Destruction. Teraz jeszcze tylko poprawki i będzie gotowe :D
Ktoś jeszcze dłubie tutaj przy translacjach?
WHOOOO AAAAMMM IIII?!?

Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

Astroni

• **
  • Óśmiech Ósmego
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 04, 2014, 06:25:11 pm »

Jeśli kogoś to interesuje jeszcze, to udało mi się szczęśliwie dobrnąć do końca tłumaczenia The Edge of Destruction. Teraz jeszcze tylko poprawki i będzie gotowe :D
Oooo, no to super! Ja niestety utknęłam na tym, co robiłam Lierre, z tego co wiem, też zawalona, ale wyślij jej, a jak prześlesz tutaj, to i tak zalinkuję cię w temacie z linkami :)
DOKTOR

Yes, I am still OFF.

Donmaslanoz14

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +6/-0
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 22, 2014, 08:29:08 pm »

Zupełnym przypadkiem, podczas poszukiwań jednej z krótkometrażówek Doctora odnalazłem całkiem sporą część napisów do serii 12, 13 i 14. http://chomikuj.pl/linka716/Serial+Doctor+WHO+napisy+pl/Doktor+WHO+seria+archiwalna+z+t*c5*82umaczeniem+napisy+pl/4.Czwarty+Doctor+Tom+Baker+napisy+pl
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2014, 08:41:00 pm wysłana przez Capitano Lommasi »

Astroni

• **
  • Óśmiech Ósmego
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 22, 2014, 11:25:58 pm »

Zupełnym przypadkiem, podczas poszukiwań jednej z krótkometrażówek Doctora odnalazłem całkiem sporą część napisów do serii 12, 13 i 14.
Fantastycznie! :D Jak ja lubię takie przypadki! Ich jest tam chyba z dwadzieścia. Może nie najlepszej jakości, ale dają radę, a to już dużo. Zapowiada się fajna robótka z dodawaniem odcinków, uzupełnianiem listy Gallifrey.pl... Najserdeczniej dziękuję za podzielenie się znaleziskiem! :D
DOKTOR

Yes, I am still OFF.

Donmaslanoz14

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +6/-0
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 24, 2014, 01:53:22 pm »

A, jeszcze Gallifrey.pl zrobili napisy do State of Decay. http://gallifrey.pl/polskie-napisy-state-of-decay/

Olauria

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +0/-1
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 27, 2014, 12:13:48 pm »

Jakiś czas temu znalazłam polskie napisy do części 1 The Tenth Planet na Napiprojekt.
Poprawione są tutaj: http://chomikuj.pl/izebel/Seriale/D/Doctor+Who/Doctor+Who+Classic/Sezon+04/s04e29+The+Tenth+Planet/s04e29+The+Tenth+Planet+PL,3515069158.rar

Sorry, że w archiwum, ale tak dodaję, by nie robić bałaganu w folderach.

Astroni

• **
  • Óśmiech Ósmego
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 27, 2014, 12:53:13 pm »

A, jeszcze Gallifrey.pl zrobili napisy do State of Decay. http://gallifrey.pl/polskie-napisy-state-of-decay/
Haha, tym razem zauważyliśmy to prawie jednocześnie, data edycji tematu z napisami dowodem :D
(Zaczynam się poprawiać (zeby) )

Jakiś czas temu znalazłam polskie napisy do części 1 The Tenth Planet na Napiprojekt.
Poprawione są tutaj: http://chomikuj.pl/izebel/Seriale/D/Doctor+Who/Doctor+Who+Classic/Sezon+04/s04e29+The+Tenth+Planet/s04e29+The+Tenth+Planet+PL,3515069158.rar
Że spakowane, to nie szkodzi, ale dlaczego w całej paczce jest tylko jeden plik  ??? Zapomniałaś dodać trzech pozostałych, czy wszystkie odcinki zostały złączone w jeden?
Tak czy siak miło powitać kolejną tłumaczkę :)
DOKTOR

Yes, I am still OFF.

fred

• Szeregowiec U.N.I.T
  • Co mi zrobisz? +39/-6
  • space helmet for a cow
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 29, 2014, 03:53:30 pm »

Mam teraz trochę wolnego czasu, więc chętnie bym nad czymś siadła. Pozwolę sobie dodać się na docu i 'zaklepać' coś, ale mile widziane jakieś info odn. czy komuś to wysłać, czy tylko tam link zostawić i kto by ewentualnie chciał zrobić korektę. Oraz ogólnie rozumiane opieprzanie :) (Jak na razie, Planet of the Spiders, Horns of Nimon i Silver Nemesis. I Shalka, jak mnie do tego czasu nie wyrzucą ze studiów ;))
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2014, 04:01:22 pm wysłana przez matthiasoviandra »
i like the tick of a clock and the sound of a flute. the song of a rinchin in the fields at harvest. working things out for myself. i like other people's ideas. peace, tranquillity. and a nice cup of tea.

Affciu

• Niegroźny Ufomaniak
  • **
  • Co mi zrobisz? +11/-4
  • The Oncoming Storm
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 29, 2014, 06:10:42 pm »

Ja, sfrustrowany jakością napisów do "Robot", wziąłem się za tłumaczenie się go. Idzie dobrze, przetłumaczyłem jakieś 1/4 części pierwszej, dam później Capitano do korekty :)
You lock the door. Throw away the key. There's someone in my head, but it's not me.
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do góry