Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Do dołu

Autor Wątek: Fanfiction  (Przeczytany 50320 razy)

Anika

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 07, 2008, 02:38:10 pm »

Na blogu nie moge dodać komentarza więc dodam go tu ;) Tak na szybko: fajne opowiadanko, a jak na pierwszy raz to już w ogóle :D dość ciekawy pomysł i nieźle się czyta, zobaczymy co bedzie dalej ;)
A teraz żeby nie było tak słodko pare drobnych, aczkolwiek subiektywnych uwag:
- "Nie mam zamiaru opisywać, jaki to ład panował na dziedzińcu" ---> troche mi to zgrzyta bo psuje taki klimat "jakbym właśnie oglądała odcinek", mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi. Ja wole jak autor pozostaje narratorem który nam opowiada historie i nie wtrąca takich uwag "od siebie", no dobra nie umiem tego inaczej ująć, mam nadzieje że rozumiesz o co mi kaman ;)
- "wkret soniczny" ---> błagam nieeee....oglądasz Doctora na BBC E? Bo poznaje to tłumacznie :) ale osobiście go nie lubie i wole "śrubokret ultradzwiękowy" ale oczywiście Twój wybór ;)
- "będziesz idealny kozioł ofiarny" ---> eee...chyba kozłem ofiarnym :)

Nom, to tyle co spostrzegłam ;)  pozdrawiam ^_^
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2008, 02:33:02 pm wysłana przez Anika »

Giwi

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 07, 2008, 08:01:59 pm »

dla mnie jest nudne, przewidywalne. postać źle wprowadzona, można to było zrobić znacznie lepiej. Nie zachwyciło mnie, ot, kolejne fan fiction o Doktorze. Było parę błędów, ale nie chce mi się ich wytykać XD

Gryyzli

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 07, 2008, 09:17:41 pm »

Przyjmuję srogą krytykę od Giwi. Co mogę powiedzieć, popracuję nad tym.
ps: Przewidywalne? W którym momencie? :P

Natalinka

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 07, 2008, 10:12:00 pm »

A mi się podobało:) Ujmę to tak: idealnie nie jest, miejscami coś zgrzyta, ale to Twój pierwszy raz, więc trzeba brać to pod uwagę:) Poza tym to dłuższa forma, wiec powinieneś rozwijać się w trakcie pisania dalszego ciągu, czyli potem będzie lepiej.
Przyznam, że mi też dał po oczach ten wkręt nieszczęsny:p
I nie nazwałabym opowiadania przewidywalnym, ciężko napisać dalsze losy Doctora nie wpadając w schemat, który jest tu widoczny, ale nie razi aż tak bardzo:)
Mam nadzieję, że w późniejszych notkach wyjaśnisz jak Doctor dostał się do świata Rose.
I muszę to napisać: Doc z pierwszego fragmentu w ogóle nie trafił do mnie, później, owszem zachowywał się, jak on, jednak na początku... on by tak nie zareagował i raczej by się nie upił, nie rozbawiło mnie to (jeśli miało).
Ogólnie jest dobrze;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2008, 10:17:33 pm wysłana przez Natalinka »

Jmaczek

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 08, 2008, 08:23:52 am »

A wpadłem na taki tynimini pomyślik. Mianowicie  można by założyć temat z jednym fanfiction. Co w tym szczególnego? No więc to opowiadanie będziemy tworzyć My wszyscy. No wiecie jedna osoba pisze parę zdań następna znowu parę zdań, wszystko pasujące do poprzednich "części". W ten sposób nikt by nie narzekał że coś mu się nie podoba w FF bo sam by je tworzył. Dodatkowo nie wiedzielibyśmy co się stania bo cały czas się tworzy. Podano by się tytuł i tworzyło by się. No więc chciałbym spytać co o tym Sądzicie? Tematu nie zakładam jeszcze bo najpierw wolałbym usłyszeć wasze pomysły  i komentarze na tamat tego "projektu".

The Other

• Ukrywający Się Władca Czasu
  • Co mi zrobisz? +1/-0
    • http://archeos.pl
Fanfiction
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 08, 2008, 02:01:37 pm »

Projekt "Doctor Chaos". B)

Znam takie przedsięwzięcia, ale raczej nic dobrego z nich nie wychodzi, najwyżej dziwaczna zabawa. ;)

Oria

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 08, 2008, 04:36:03 pm »

Zawsze można spróbawać.Może akurat coś wyjdzie.:yes:

madu

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 08, 2008, 09:35:41 pm »

dziwaczna zabawa też jest dobra. a nawet b. dobra. idzie się przy tym nieźle pośmiac. i pomyślcie, że temat się rozwinie i bedzie miał stron, dajmy na to 15. Czytając takie opowiadanko od początku do końca można się pogubic w fabule, ale, co za tym idzie, dalej bawić się niesamowicie ;)

Gryyzli

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 09, 2008, 09:15:40 pm »

Dobra tylko
1) Na początku powinno by coś takiego jak temat FF (bądź trailer)-> żeby wiedzieć o czym piszemy. Np: Osoba Ygreg ("Y") mówi "a teraz Doktor wraz z towarzyszem napadnie na sklep z bananami"- i o tym tworzymy (o bananach)
2) Może od razu stwórzmy FRPG (forumowe RPG) co?;)

Oria

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 10, 2008, 05:47:55 pm »

Dlaczego by nie? To by była fajna zabawa.:yes:

Giwi

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 12, 2008, 07:36:27 pm »

Gryyzli napisał/a:
Przyjmuję srogą krytykę od Giwi. Co mogę powiedzieć, popracuję nad tym.
ps: Przewidywalne? W którym momencie? :P

na samym początku, o tym pechu. było wiadome, że spotka potwora i że coś w domu zobaczy XD

Gryyzli

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 12, 2008, 07:47:40 pm »

1) No fakt- tym z to było przewidywalne.
2) Ale za to ile innych "spoilerów" jest;)

Calista

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 19, 2008, 10:36:02 pm »

Ja mam gdzieś napisane swoje fan fiction. Jak odkopie to tu wpisze :D

Oria

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 20, 2008, 10:47:43 am »

Też myśle o napisaniu fanfica,tylko nie mogę się jakoś zebrać...;)

Calista

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 20, 2008, 10:06:36 pm »

wbrew pozorom to strasznie szybko idzie. znaczy mi szło :D
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Do góry