Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Strony: [1] 2 3 ... 12   Do dołu

Autor Wątek: Fanfiction  (Przeczytany 50322 razy)

sillita

• Gość
Fanfiction
« dnia: Czerwiec 22, 2008, 09:32:25 pm »

Nie byłam pewna, czy wrzucić to tutaj, ale chyba najbardziej pasuje :)

A więc, jak sam tytuł wskazuje, możecie polecić jakieś zgrabne, sympatyczne fanfiction dotyczące DW? Ja baaaardzo polecam krótkie, ale robiące wrażenie opowiadania :

http://community.livejournal.com/multifandom_pl/54172.html#cutid1
http://community.livejournal.com/multifandom_pl/37907.html#cutid1
http://community.livejournal.com/multifandom_pl/12999.html#cutid1

Jeśli znacie coś ciekawego, piszcie, trzeba będzi eczymś wypełnić tę pustkę w przerwie między sezonami :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2008, 09:42:25 pm wysłana przez Effka »

Katriona

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2008, 10:10:33 pm »

Mam lepszy pomysł. Załóżmy na strionie dział Fanfiction i wysyłajmy tam artykuły z naszymi własnymi opowiadaniami:)

Effka

• Ukrywający Się Władca Czasu
  • Co mi zrobisz? +1/-1
Fanfiction
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2008, 10:42:40 pm »

dobry pomysł zarówno z tym tematem jak i ewentualnie jak będą chętni z wysyłaniem własnych dzieł ;)
kiedyś dawno temu pytałam użytkowników czy ktoś nie jest zainteresowany publikowaniem na naszej stronie swoich opowiadań, ale jakoś się tak rozeszło bez echa, dlatego teraz gdyby znaleśli się chętni to mogłoby to wreszcie ruszyć z miejsca :)

cieszę się bardzo, że ktoś wyszedł z taką inicjatywą szczególnie, że  polskie FanFiction o DW można chyba policzyć na palcach jednej ręki ...

dlatego proszę o przemyślenie sprawy i zastanowieniem się nad tym czy nie warto podzielić się ze światem swoją twórczością ;)

Katriona

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2008, 10:58:04 pm »

Ja byłabym chętna, ale mogę się pochwalić że nie skończyłam jeszcze w życiu żadnego opowiadania, jak nie miałam wyznaczonego terminu.:rip:

Natalinka

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 23, 2008, 11:01:33 pm »

Pomysł świetny, zwłaszcza, że niedawno wkręciłam się we wszystkie odmiany fanowskiej twórczości:D

Katriona, mam tak samo, ile to rzeczy ja nie zaczynałam:) Ale zawsze zostają miniaturki:D

Katriona

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 24, 2008, 01:47:27 pm »

Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama:D

sillita

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 24, 2008, 08:07:50 pm »

Ja też ewentualnie moglabym czasem cos swojego wrzucic. Tylko ze ja juz dawno stwierdzilam, ze w moim przypadku zostawianie czegos dlugiego do dokonczenia jest sprawa beznadziejna, wiec zazwyczaj porywam sie tylko na krótkie miniaturki :)

Effka

• Co mi zrobisz? +1/-1
Fanfiction
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 25, 2008, 11:45:38 pm »

hmmm to proponuję, aby jeżeli macie już coś tam naskrobane to moglibyśmy myślę już ruszyć z miejsca i zacząć już teraz coś publikować ;) jeżeli jednak na chwilę obecną nikt nie ma nic co chciałby nadesłać to może poczekajmy, aż się coś znajdzie, aby dział/temat gdy powstanie nie stał taki pusty

co Wy na to?

a miniatury są jak najbardziej pożądane :smilewinkgrin: zresztą sama wiem jak ciężko czasami napisać coś dłuższego i z sensem :p

Natalinka

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 07, 2008, 11:55:52 pm »

Skoro jeszcze nikt nie przysłał niczego swojego, rzucam linkiem do opowiadania powstałego do "Blink" : "Fragmenty"
Życie Marthy i Doctora w latach 60.

Doctor Who Admin

• Administrator
  • Co mi zrobisz? +41/-3
    • http://drwho.pl/
Fanfiction
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 08, 2008, 11:02:56 am »

Zgodnie z prośbami na forum (ze względu na łatwość publikacji nadsyłanych materiałów) został założony specjalny dział poświęcony Fan Fiction. Oto link http://www.doctor-who.yoyo.pl/forum/viewforum.php?forum_id=29.

Giwi

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 08, 2008, 09:47:36 pm »

Natalinka napisał/a:
Skoro jeszcze nikt nie przysłał niczego swojego, rzucam linkiem do opowiadania powstałego do "Blink" : "Fragmenty"
Życie Marthy i Doctora w latach 60.

Naprawdę mi się podobało. Uwielbiam tego fica. Serio, serio! *-*

Reiko Fardreamer

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 08, 2008, 11:03:16 pm »

pomysł świetny :) ale kto ma czas na pisanie :(

Effka

• Co mi zrobisz? +1/-1
Fanfiction
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 09, 2008, 02:27:33 pm »

No nie wmówicie mi, że w wakacje narzekacie na kompletny brak czasu, bo w to nie uwierzę ;)

Aha i opowiadania (które mam nadzieję wkrótce się pojawią), aby było ładnie i przejrzyście i żeby dobrze się czytało, prosiłabym o umieszczanie w nowym temacie w tym dziale. Chodzi o to, żeby każde opowiadanie miało swój osobny temat, gdzie będą dodawane (lub nie) kolejne rozdziały.

A to opowiadanie, które podała Natalinka bardzo ciekawe choć smutne i wydaje mi, że jest w tym trochę więcej niż ziarno prawdy, co do tego co działo się w roku 1969r.  

Natalinka

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 10, 2008, 12:45:58 am »

Przyszło mi coś do głowy. Jeśli ktoś chciałby podzielić się czymś ciekawym, a uważa, że nie da rady ze stworzeniem czegoś swojego, może coś przetłumaczyć. Tylko wiadomo to wersja dla znających język perfekt:) No i jakieś tam zdolności też trzeba mieć:)
To taka luśna propozycja.

Reiko Fardreamer

• Gość
Fanfiction
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 10, 2008, 09:57:54 am »

No nie wmówicie mi, że w wakacje narzekacie na kompletny brak czasu, bo w to nie uwierzę smiley

nie wszyscy miewają wakacje... :rol:
Strony: [1] 2 3 ... 12   Do góry