Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Pani Doktor Who  (Przeczytany 1999 razy)

Skurwol666

• Sąsiad Sary Jane
  • Co mi zrobisz? +67/-11
Pani Doktor Who
« dnia: Lipiec 16, 2017, 10:22:19 pm »

Pierwszy raz w linii czasu ponad 50 letniej historii i poniekąd tradycji jesteśmy świadkami całkowitej zmiany i hmmm mogącej wyjść na plus alternatywy, bowiem 13 wcielenie naszego ulubionego inteligentnego bytu będzie kobietą. Tak dobrze czytacie autor nie zwariował XIII Doktora zagra Jodie Whittaker. Według mnie to może się udać(jeśli oczywiście scenariusz zostanie ciekawie zrealizowany w co wierze całym sercem) ciekawi mnie również jak potoczy się sprawa towarzyszy, będzie to mężczyzna kobieta czy może przedstawicielka płci pięknej zapragnie podróżować solo? Byłbym w siódmym niebie gdyby towarzyszem został Capitan Jack, a wy co sądzicie o pani Doktor?:-)
A tu macie niezły materiał promocyjny z Jodie:
https://m.youtube.com/watch?v=WAhChdgGtHA

Vlasta

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +1/-0
Odp: Pani Doktor Who
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2017, 10:52:51 pm »

Z jednej strony szkoda. Lubię filmy/seriale gdzie jest sporo mężczyzn (zawsze jest na co popatrzeć), a tu coraz więcej kobiet w serialu i niedługo zostanie mi samo podziwianie krajobrazów. Ale z drugiej strony wszystko zależy od scenariusza. Najważniejsze, żeby dobrze napisali jej rolę i pewnie ją polubię (a jak nie, to to i tak jest wybór na +/- 3 lata)  :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2017, 07:50:46 pm wysłana przez Vlasta »
"And now it's time for one last bow, like all your other selves./ Tvelve's hour is over now. The clock is striking 1 p. m."