Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Tennant opuszcza DW  (Przeczytany 15564 razy)

Meyv

• Całował się z Ósmym w Nowy Rok
  • *
  • Co mi zrobisz? +1/-0
Tennant opuszcza DW
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 14, 2009, 01:08:35 pm »

energy napisał/a:
To David Tennant nie będzie już odtwórcą roli Doctora?! Pierwsze słysze! Dla mnie to szok, ale wiedziałem , że kiedyś i na niego przyjdzie pora. :upset: Mam pytanie, czemu w newsach nie pojawiła się żadna stosowna odpowiedź i gdzie można zobaczyć zdjęcie tego nowego Doctorka? :lol:

O tym, że Tennant odchodzi wiadomo już od października zeszłego roku. Pisaliśmy o tym na stronie zarówno w newsach jak i na forum.
David Tennant ogłosił swoje odejście z " Doctor Who"
Pisaliśmy też o następcy Tennanta Matt Smith Jedenastym Doctorem oraz Następca Tennanta
Wystarczy poszukać.

energy

• Gość
Tennant opuszcza DW
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 14, 2009, 08:49:20 pm »

To chyba musiałem pogubić się w tych newsach, bo jak tylko się zarejestrowałem, czyli jakieś 3 miesiące temu to przejrzałem ze 20 newsów wstecz. Szkoda mi trochę, bo za rewelacyjnie to ten nowy doctor nie wygląda :uhoh:

Katriona

• Gość
Tennant opuszcza DW
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 14, 2009, 10:06:30 pm »

A który wyglądał rewelacyjnie jak się go pierwszy raz zobaczyło?;)

The Other

• Ukrywający Się Władca Czasu
  • Co mi zrobisz? +1/-0
    • http://archeos.pl
Tennant opuszcza DW
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 14, 2009, 10:40:29 pm »

Hmm... może Tennant? ;)

Eriu

• Specjalista Ds. Kosmitów
  • Co mi zrobisz? +2/-0
Tennant opuszcza DW
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 15, 2009, 09:01:36 am »

Tennant wygląda rewelacyjnie. a i tak psy na nim wieszano gdy został wybrany na nowego Doctora. :D

Matt może nie jest szczególnie przystojny, ale ma w sobie to coś.

Katriona

• Gość
Tennant opuszcza DW
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 15, 2009, 10:55:52 am »

No właśnie o to mi chodziło. Kogo by nie wybrali i tak na początku nikomu nie będzie się podobał (albo będzie sie podobał nielicznym wyjątkom).

energy

• Gość
Tennant opuszcza DW
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 15, 2009, 03:23:30 pm »

Nie wiem jak wam, ale mi zmiana na Davida Tennanta przypadła do gustu, bo nie przepadałem za jego poprzednikiem. Tennant zasłużył się dla tego filmu jak każdy kto odgrywał rolę Doctora. Dla mnie on jest najlepszy, bo właśnie z nim w roli głównej najwięcej obejrzałem odcinków. Ale nie wykluczam, że nowego Doctora też polubie. :smilewinkgrin:

The Other

• Co mi zrobisz? +1/-0
Tennant opuszcza DW
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 15, 2009, 06:05:51 pm »

Jak przeglądam stare archiwa anglojęzycznych for, to całkiem niezła grupa osób się UCIESZYŁA na widok Tennanta - bo Eccleston im się nie podobał. Smith na otwarcie dostaje gębę, podobnie jak odtwórca 5-ego, ale myślę że jak 5, całkiem nieźle się sprawdzi.

Profesor Chronotis

• Gość
Tennant opuszcza DW
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 16, 2009, 12:32:26 am »

The Other napisał/a:
Smith na otwarcie dostaje gębę, podobnie jak odtwórca 5-ego, ale myślę że jak 5, całkiem nieźle się sprawdzi.

Davison był niezłym Doktorem, a ludzie byli do niego uprzedzeni m.in. dlatego, że był najmłodszym Doktorem w historii i następcą najpopularniejszego Doktora w historii - ze Smithem mamy dokładnie taką samą sytuację w obu przypadkach ;). Notabene 5-ty to ulubiony Doktor Tennanta i nie tylko dlatego, że obecnie spotyka się z jego(/swoją) córką ;).

Natalinka

• Gość
Tennant opuszcza DW
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 16, 2009, 05:06:16 pm »

The Other napisał/a:
Smith na otwarcie dostaje gębę, podobnie jak odtwórca 5-ego, ale myślę że jak 5, całkiem nieźle się sprawdzi.

Co do Tennanta niektórzy twierdzili, że jest szczurowaty. A na Smitha szybko ludzie przestali się krzywić, teraz większość  przyjęła postawę "zobaczymy, co będzie". Wielu wspomina jego grę w teatrze i stwierdza, że aż taki beznadziejny nie będzie. Oczywiście są też inne reakcje, ale mimo wszystko nie tak gwałtowne, jak mogłoby się wydawać zaraz po ogłoszeniu.

The Other

• Co mi zrobisz? +1/-0
Tennant opuszcza DW
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 16, 2009, 05:23:50 pm »

Po prostu współczesna audiencja musi się przyzwyczaić, że od czasu do czasu Doctor się zmienia.

DorkaEm

• Gość
Tennant opuszcza DW
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 17, 2009, 12:28:47 pm »

To, że Tennant prędzej czy później odejdzie było do przewidzenia bo wynikało to z ogólnej fabuły Doctora Who ( wiecie co mam na myśli to, że Doctor zmienia wcielenia ), ale nikt się nie spodziewał, że nastąpi to tak szybko. Jak tylko zobaczyłam nowego Doctora to się załamałam, ale teraz myślę, że gdyby był beznadziejny to by go do tej roli nie wzięli w końcu coś w tym musi być, że wybrali właśnie jego ogólnie rzecz biorąc pożyjemy zobaczymy ;)

Potwor

• Gość
Tennant opuszcza DW
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 17, 2009, 09:54:27 pm »

ja niedawno obejzalem serie z 9 doktorem kolejny raz i troche zaluje ze tak krutko byl byl fajny bardzo mi sie podobal ale coz moze jedenasty nas zaskoczy:)

Eriu

• Specjalista Ds. Kosmitów
  • Co mi zrobisz? +2/-0
Tennant opuszcza DW
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 17, 2009, 10:05:21 pm »

Coraz bardziej przekonuję się do Matta Smitha. Dziś obejrzałam "Secret Diary of a Call Girl" z jego udziałem i muszę przyznać, że bardzo podobała mi się jego gra. Nie jest może przystojny, ale ma w sobie dużo uroku :lol: I jest utalentowany.