Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Chris Chibnall - nowy główny scenarzysta DW  (Przeczytany 2860 razy)

Capitano Lommasi

• Excuse me, you've got something...
  • Moderator Globalny
  • Konsument paluszków rybnych z budyniem waniliowym
  • Co mi zrobisz? +186/-93
  • ... there... just in the corner of your eye
    • Recenzje DW Classic
Chris Chibnall - nowy główny scenarzysta DW
« dnia: Styczeń 22, 2016, 11:31:13 pm »

Diabli wiedzą, na ile jest to potwierdzone, BBC potwierdza: od serii jedenastej, którą obejrzymy w 2018 roku (W tym roku czeka nas tylko odcinek świąteczny, seria dziesiąta wiosną przyszłego) schedę po Moffacie przejmuje Chris Chibnall, autor scenariuszy do takich epizodów jak “42”, “The Hungry Earth” / “Cold Blood” , “Dinosaurs on a Spaceship” czy "The Power of Three".

Źródło: http://www.doctorwhotv.co.uk/report-moffat-leaving-doctor-who-chris-chibnall-new-showrunner-79586.htm

Wasze zdanie? Jak dla mnie jest szansa, że będzie całkiem ok, wyżej wymienione odcinki, może poza ostatnim, tylko poprawnym, były naprawdę udane. No i wiadomo było, że Moff kiedyś musi opuścić tron szefa serialu. Z jednej strony zawsze chciałem, coby został jak najdłużej, a z drugiej trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść niepokonanym, jak mówi piosenka. Lepiej, żeby odszedł z wyboru, póki jego serie są rewelacyjne, niż coby go mieli wywalić po ewentualnym wypaleniu. Tak więc dziękuję Moffowi za te świetne lata w DW, czekam na ostatni akord i trzymam kciuki za pana Chrisa. :)

A Wy?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2016, 11:38:53 pm wysłana przez Capitano Lommasi »
The Deal
Słowa: PresidentRomana
Tłumaczenie: Moja skromna osoba ;)

Spoiler for Hiden:
Mały chłopcze
Iść nie masz gdzie, tak tęsknisz za domem
Na Trionie
Mały chłopcze
Pakt dziś z tobą zawrę, jeśli wywiążesz się
Jestem Czarnym Strażnikiem

Refren:
Kula ze szkła jest czymś zbyt oczywistym
Dla szpiega, zamiast niej weź to
Słabość twą, lub chęć zdrady wyczuję
Śmierci Władcy Czasu chcę
Przyrzekłeś mi, Turlough,
Jesteś teraz w mocy mej
Jasny rozkaz wydałem
Zgładź Doktora gdy zbliży się

Uczniu z Anglii
Jest w zasięgu ręki twej, wypełnij zadanie
I zgładź go
Uczniu z Anglii
Zignoruj to, co mówi, on miesza w głowie ci
Daj dowód lojalności swej

(Refren)

Nie dbam o to już więcej
Nie zabiję go; był zawsze
Tak dobry dla mnie choć nie zasłużyłem
Zrywam naszą umowę
Nie masz nade mną władzy
To jasne jak słońce jest
Dla mnie to ty tutaj jesteś złem

Dagu, Dark Lord of All

• Wysłał(a) Wir Czasu z Rose.
  • *
  • Co mi zrobisz? +103/-110
  • Hungry like the wolf.
    • Blogasek.
Odp: Chris Chibnall - nowy główny scenarzysta DW
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2016, 12:19:59 am »

Jeszcze dwie serie temu bym się ucieszyła. A teraz... no cóż, ciekawe jak pan Chibnall da sobie radę z naprostowaniem całego bałaganu, którego dopuścił się jego poprzednik - o ile oczywiście w ogóle będzie próbował.
Also nie nazwałabym The Power of Three poprawnym, ba - to w dalszych seriach był bodaj jedyny odcinek, w którym Pondowie stawali się strawni i bezdramowi, dlatego liczę, że za nowej kadencji DW wróci do przygody i zwyczajnej radochy z podróży w czasie zamiast dalej brnąć w plątaniny fabularne i dramy towarzyszy :P
WHOOOO AAAAMMM IIII?!?

Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

wutetka

• Sąsiad Sary Jane
  • Co mi zrobisz? +24/-2
  • 2 hearts and 27 brains
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2016, 12:46:09 am »

Ja jestem przygnębiona. Było wiadomo, ze Moffat na dniach zrezygnuje, ale stresuje mnie lekko wybór Chibnalla. Uwielbiam Broadchurch, ale jego odcinki DW chociaż nie są złe, to do moich ulubionych na pewno nie należą.

Osobiście uwielbiam Moffa i ostatnie dwie serie był wg mnie na prawdę świetne. Fajnie by było, gdyby nie poszedł w ślady RTD, tylko wrócił od czasu do czasu z fajnym odcinkiem, jak w pierwszych sezonach. No bo chyba nawet hejterzy Moffata, którzy płaczą teraz ze szczęścia (a widziałam i takie komentarze), muszą przyznać że facet napisał jedne z najlepszych odcinków w NuWho
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2016, 11:34:56 am wysłana przez wutetka »
we're all stories in the end

Velex

• Niegroźny Ufomaniak
  • **
  • Co mi zrobisz? +33/-7
  • Pirania
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2016, 08:20:17 am »

Chibnall. Ciekawe, jak przebiegał proces wyboru, co zadecydowało. Ale w sprawie Moffata uważam jego sezony za nadzwyczaj udane, jestem pewien, że zakończy z grubej rury - widzowie pokiwają głowami w respekcie a hejterzy dostaną wścieklizny. Chibnall zadanie będzie miał trudne, ale jest duża szansa, że podoła - tak, The Power of Three to był koszmarek, ale pozostałe odcinki należą do lepszych w serialu.
Memento, memento, memento, bracia, w mordę jeża, spokojnie!

Astroni

• Ten Który Przegadał Stworzenie z Midnight
  • **
  • Co mi zrobisz? +293/-75
  • Óśmiech Ósmego
    • Profil Astroni800 na YouTube
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 06, 2016, 12:12:06 pm »

schedę po Moffacie przejmuje Chris Chibnall, autor scenariuszy do takich epizodów jak “42”, “The Hungry Earth” / “Cold Blood” , “Dinosaurs on a Spaceship” czy "The Power of Three".
Ooooj, słyszałam nazwisko, ale nie zdawałam sobie sprawy, że to ten od okropnego 42... Z drugiej strony - fajnie, że Doctorem zajmie się fan Douglasa Adamsa ^^ Co prawda z wymienionych przykładów naprawdę oglądalne było jedynie Dinosaurs on a Spaceship, The Hungry Earth / Cold Blood w sumie też... Zresztą po Moffacie z otwartymi rękami powitałabym każdego :D
DOKTOR

Elsen: Oh… Oh? Really? I… Bugger. Crap. I… Well, then uh… I believe that I’ll have to let you enter into the main gorges, then. But uhm… The regulations oppose it. Alright uh… I… I suppose this is a very special case, as stated in paragraph five.

The Judge: Sorry, but I fear I have to respond in the negative.

Yes, I am still OFF.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .