Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Internetowy kurs o Doktorze  (Przeczytany 1360 razy)

ladysherlockian

• Mieszkaniec Cardiff
  • **
  • Co mi zrobisz? +8/-5
Internetowy kurs o Doktorze
« dnia: Wrzesień 25, 2016, 07:02:11 pm »

A to numer, szukając informacji o spin-offie Class, przypadkowo natrafiłam na internetowy kurs o Doctorze Who: http://www.whoclass.com/. Po rejestracji (podaniu maila) można przeglądać lekcje, poświęcone w większości klasycznym seriom (linki do odcinków omawianych w kursie są dostępne na stronie, więc można przy okazji obejrzeć klasyki, choć prawdę mówiąc, nie sprawdzałam jeszcze, czy działają). Autor, prof. Anthony Rotolo, jest również twórcą działającego na takich samych zasadach kursu poświęconego Star Trekowi.
Then he knelt, and she stooped and laid her hand on his head, and a great stillness came upon him; and he seemed to be both in the World and in Faery, and also outside them and surveying them, so that he was at once in bereavement, and in ownership, and in peace.

J.R.R. Tolkien, Smith of Wootton Major

Astroni

• Ten Który Przegadał Stworzenie z Midnight
  • **
  • Co mi zrobisz? +293/-75
  • Óśmiech Ósmego
    • Profil Astroni800 na YouTube
Odp: Internetowy kurs o Doktorze
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2016, 01:14:40 pm »

A to numer, szukając informacji o spin-offie Class, przypadkowo natrafiłam na internetowy kurs o Doctorze Who
Nauka o Doctorze Who, a to dobre :D
DOKTOR

Elsen: Oh… Oh? Really? I… Bugger. Crap. I… Well, then uh… I believe that I’ll have to let you enter into the main gorges, then. But uhm… The regulations oppose it. Alright uh… I… I suppose this is a very special case, as stated in paragraph five.

The Judge: Sorry, but I fear I have to respond in the negative.

Yes, I am still OFF.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .