Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - EwaWho

Strony: [1] 2 3
1
Odcinki / Odp: seria 10
« dnia: Grudzień 30, 2016, 07:34:57 am  »
Już nie mogę się doczekać, czuję, że będzie się dużo działo i tylko mam nadzieję, że da się polubić nową towarzyszkę i nie będzie zbyt irytująca jak co niektóre. Po obejrzeniu odcinka świątecznego mam jeszcze większą ochotę na nową serię z Doctorem:)

2
Free Talk / Odp: Muzyka
« dnia: Wrzesień 15, 2016, 06:34:00 pm  »
w sumie jeszcze nie zabrałam się za muzykę z Doktora, ale w wolnej chwili posłucham (fez)

3
Odcinki specjalne / Odp: The Time of the Doctor
« dnia: Wrzesień 03, 2016, 11:10:43 am  »
Uff ten odcinek był dla mnie jednym z najlepszych i najsmutniejszych, pod koniec chciało mi się płakać kiedy mój ulubiony 11 Doktor się regenerował. Te paluszki rybne i zdjęcie muszki było takie symboliczne...Cóż, ale zobaczenie Doktora nago, potem bez włosów i starzejącego się - bezcenne:) Z początku było śmiesznie i zwariowanie, jak to z 11, potem poważniej, do tego wszyscy wrogowie Doktora w jednym miejscu i akcja  od początku do końca. Nadal jestem pod wrażeniem i jeśli ten odcinek miał jakieś minusy, to ich nie widziałam, za to mogłabym jeszcze wymieniać za co mi się podobał:)

4
Seria 8 / Odp: 8x01 Deep Breath
« dnia: Wrzesień 01, 2016, 09:12:27 pm  »
Dzięki za informacje i dobrze, że wspomniałam o tej kwestii, to się dowiedziałam o tym zagubionym odcinku, którego nie wiem czemu nie ma na tych stronach co oglądam. Teraz kwestia znalezienia go i ściągnięcia i chyba zrobię to zanim przejdę dalej z nieszczęsnym 12.

5
Seria 8 / Odp: 8x01 Deep Breath
« dnia: Wrzesień 01, 2016, 07:25:17 pm  »
Z tego co oglądam to ostatni odcinek 7 sezonu był "The name of the Doctor", a potem specjalny "The day of the Doctor" i już 8 sezon i tam nie było regeneracji chyba że coś przeoczyłam.

6
Seria 8 / Odp: 8x01 Deep Breath
« dnia: Sierpień 31, 2016, 08:34:35 pm  »
No i minęła era moich ulubionych Doktorów (place) W sumie Doktor to Doktor, ogląda się nie tylko dla aktorów, ale...Odcinek długi i w sumie przez cały czas czegoś mi brakowało. Szkoda, że nie pokazali regeneracji 11 jak poprzednich, tylko o tym wspomnieli. Nie wiem, może przyzwyczaję się i do 12, ale na razie wydaje mi się taki mało...doktorowy. Wiadomo, że każdy ma nieco inny charakter i sposób bycia, ale przyzwyczaiłam się do wiecznego uciekania, śmiesznych tekstów i czasem długich monologów, tego specyficznego szaleństwa aż mam ochotę wrócić do poprzednich odcinków, ale liczę, że później będzie ciekawie. Nowa Tardis też taka za bardzo nowoczesna, opening wolałam poprzedni i w ogóle jak poprzednie odcinki niemal każde oglądałam z uwagą, często z otwartymi ustami i zapartym tchem...to na razie zaczęłam nawet uciekać myślami gdzieś indziej i gubiłam wątki. Poza tym lubię Clarę, Straxa i całe szczęście, że chociaż dźwięk Tardis się nie zmienił (tar)

7
Świat Doctor Who / Odp: Doctor Who: 2005-2015 [The Tenth Anniversary Trailer]
« dnia: Sierpień 12, 2016, 08:50:21 am  »
No no, gdybym już nie oglądała Doctora, to po tym filmiku z pewnością bym zaczęła. Z rozmachem, po doctorowemu i oby przyciągnął jak najwięcej widzów:)

8
Kontakt / Odp: O Tobie ...
« dnia: Sierpień 11, 2016, 09:13:06 pm  »
Z tego co przeglądałam czy pasują do odcinków które mam, to wydaje mi się, że jest ok co mnie cieszy chociaż jestem w trakcie kompletowania. Jak obejrzę to oczywiście wypowiem się lepiej.

9
Świat Doctor Who / Odp: Skąd dowiedzieliście się o DW??
« dnia: Sierpień 09, 2016, 09:23:11 pm  »
O tych starszych seriach dowiedziałam się później, już w trakcie oglądania nowych, więc już dojdę do końca, ale potem zabieram się za Pierwszego, a do Dziewiątego i dalej i tak pewnie będę jeszcze wracać.

10
Kontakt / Odp: O Tobie ...
« dnia: Sierpień 09, 2016, 09:19:04 pm  »
Dzięki wielkie, udało mi się ściągnąć classic, ale napisy się przydadzą:)

11
Stare Serie / Odp: Lata UNITu - dobry początek dla potencjalnego widza klasyków
« dnia: Sierpień 03, 2016, 09:30:27 pm  »
I tak zamierzam obejrzeć wszystko od Pierwszego, ale lata Unitu bardzo mnie zaciekawiły, tylko na razie szukam i nie mogę znaleźć gdzie tu można obejrzeć.

12
Kontakt / Odp: O Tobie ...
« dnia: Sierpień 03, 2016, 04:08:56 pm  »
Chciałabym powiedzieć, że da się wyżyć, bo sama miałam trochę nadziei, ale wiadomo jak ciężko jest na naszym polskim rynku wypromować książkę. Ktoś tam kupuję, owszem, ale z 20% od książki raczej ciężko zarobić na chleb, chyba, że faktycznie twoja książka okaże się hitem i do tego potrafisz ją promować, to może i by się dało. Z moich osobistych doświadczeń i z tego, co słyszałam, raczej chyba mało który autor u nas żyje tylko z pisania, a tym bardziej debiutant. Ja sama musiałam włożyć sporo kasy w samo wydanie, bo wiadomo, że za darmo żadne wydawnictwo nie przyjmie i jeszcze mi się nawet nie zwróciło. Nie chcę zniechęcać, bo u mnie to było wielkie marzenie, a satysfakcja bezcenna, ale traktuję to bardziej jak hobby. Chociaż pracy sama jeszcze nie mam, to bez niej raczej się nie da. Ale pisz i próbuj wydawać (oczko)

13
Świat Doctor Who / Odp: Skąd dowiedzieliście się o DW??
« dnia: Sierpień 02, 2016, 08:38:59 pm  »
Oj narobiłeś mi jeszcze większego smaku, już się cieszę:) Ale już się przekonałam, że Doctor to same cudowne niezwykłości i w swojej genialności nie ma sobie równych. Jednocześnie chciałabym pochłaniać odcinki całymi dniami, ale z drugiej strony wolę delektować się jednym dziennie. Poza tym przede mną jeszcze classic, o ile uda mi się zdobyć:)

14
Świat Doctor Who / Odp: Skąd dowiedzieliście się o DW??
« dnia: Sierpień 02, 2016, 06:44:00 pm  »
Jako nowa na tym forum postanowiłam odkopać ten temat i też coś naskrobać. Jestem do tyłu z doktorową manią jak widzę i w ogóle późno odkryłam ten cudowny serial, właściwie przez przypadek. Jakiś może rok temu czy wcześniej po odnowionej umowie z kablówką odkryłam, że mam BBC i przeglądając tak sobie TV natknęłam się na odcinek Doctora i to chyba już w połowie. Nie miałam pojęcia co to jest, ale że lubię takie klimaty od razu coś zaiskrzyło. To była już niestety szósty sezon i 11 Doctor, w którym właśnie się zakochałam. Wiele rzeczy nie rozumiałam, ale obejrzałam kolejny odcinek i następny, a każdy był zaskakujący od poprzedniego i do tego ta akcja od początku do końca...normalnie genialne, pomyślałam (fez).  I tak codziennie czatowałam o tej 18. na kolejny odcinek, chyba doszłam do siódmego sezonu i...okazało się, że ten kanał miałam w pakiecie tylko przez miesiąc, potem wyłączyli. Próbowałam znaleźć w sieci, ale nie mogłam się doszukać polskiej wersji i jakoś tak się poddałam i na chwilę zapomniałam. Jakiś czas temu jednak  stwierdziłam, że jednak muszę to obejrzeć i w końcu wpadłam w nałóg:) Teraz jestem na szóstym sezonie, więc niektóre już widziałam, ale przynajmniej teraz wszystko rozumiem i ogląda się nawet jeszcze ciekawiej. Gdzie ja byłam przez te lata, że nie miałam pojęcia o Doctorze (11facepalm)

15
Free Talk / Odp: Blogownia :)
« dnia: Sierpień 02, 2016, 07:47:47 am  »
Dziękuję, właśnie książkę taką co można kupić w księgarniach, ale gorzej ze sprzedażą. Co do drugiej części mogę pomarzyć o wydaniu, a były pewne osoby, które chciały dalej czytać, więc stąd pomysł na bloga. No ale piszę dalej i nie tracę nadziei:)

Strony: [1] 2 3