Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Lierre

Strony: [1]
1
Free Talk / Odp: Whomanikon
« dnia: Styczeń 16, 2017, 07:20:32 pm  »
Hej wszystkim, drugi Whomanikon się zbliża!

Odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia w Krakowie, informacjami sypiemy na fanpage'u (https://www.facebook.com/Whomanikon/) i stronie: whomanikon.pl, jeszcze przez miesiąc czekamy na zgłoszenia punktów programu - zachęcamy, każdy z nas przecież godzinami mógłby o gadać o serialu. :D Więcej informacji tutaj: http://whomanikon.pl/zglos-punkt-programu-na-whomanikon/

Liczę na was! :D  (cptjbringiton)

Lierre

2
Free Talk / Odp: Doktorat o Doktorze, czyli wszelakie prace naukowe
« dnia: Luty 23, 2016, 11:20:14 pm  »
Dzięki wielkie! Nie sądzę, żeby wiele osób przebrnęło przez całość, więc gratuluję. :D

3
Free Talk / Odp: Doktorat o Doktorze, czyli wszelakie prace naukowe
« dnia: Luty 17, 2016, 03:32:40 am  »
Pozwolę sobie podrzucić moją pracę magisterską o naszym fandomie: KLIK. :)

4
Free Talk / Whomanikon
« dnia: Luty 17, 2016, 03:31:09 am  »
Cześć!

Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko podrzuceniu przeze mnie informacji. Może już niektórzy słyszeli, że organizujemy w Krakowie doktorowy konwent.
Czas: 12 marca 2016 (sobota) od 11:30 do 19:00/21:00
Miejsce: Arteteka przy Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie
Więcej informacji TUTAJ i TUTAJ.

Jeszcze do końca tego tygodnia zbieramy propozycje prelekcji (zapraszam!) i próbujemy dopiąć budżet sprzedażą koszulek z Dwunastym na smoku w otoczeniu dalekoowiec. :) Serdecznie zapraszamy!

5
Nowości / Petycja o emisję Doktora Who w polskim BBC
« dnia: Wrzesień 21, 2015, 11:51:44 am  »
Cześć wszystkim!

Możliwe, że na Facebooku już się natknęliście na tę inicjatywę. Od dawna próbowaliśmy się dowiedzieć, czy polskie BBC planuje emisję dziewiątej serii. Najpierw usłyszeliśmy, że tak, ale nie wiadomo kiedy, potem, że nie wiedzą, potem, że chyba nie, potem, że może... Plączą się w zeznaniach, krótko mówiąc (wersję długą możecie przeczytać tutaj). I ja wiem, że większość z Was i tak pewnie ogląda online, nie wszyscy mają dostęp do telewizora i BBC (takie ciężkie hipstersko-prekariackie czasy :D), ale bardzo Was proszę o podpisanie się pod PETYCJĄ. Bo sama emisja to jedno, a rzucanie w zainteresowanych odbiorców odpowiedziami na odczep-się to drugie. Doktor Who ma w Polsce coraz więcej fanów i uważamy, że powinien mocniej zaistnieć w polskich mediach. Pomożecie? :)

6
Stare Serie / Odp: Napisy
« dnia: Sierpień 17, 2014, 01:29:27 pm  »
Niedługo na stronę polecą napisy do Ghost Light.

Lierre tak bardzo prokrastynuje, wow. ;)

7
Stare Serie / Odp: Napisy
« dnia: Sierpień 08, 2014, 08:46:14 pm  »
Jakby ktoś potrzebował motywacji, to niniejszym: MO-TI-VATE! MO-TI-VATE!

(Pod koniec sierpnia będę zajęta egzaminem, pracą i prelekcjami - niekoniecznie w tej kolejności :D - ale będę też podróżować, a mi się świetnie pracuje nad napisami w środkach masowej komunikacji - o mało nie napisałam "eksterminacji", deer gods - więc feel free to send me anything. ;) )

(A co jeszcze tłumaczysz?)

8
Stare Serie / Odp: Napisy
« dnia: Sierpień 08, 2014, 12:49:34 pm  »
Strony nie rzucę, ale kolejny odcinek Księdza na pewno powstanie. :D Wydarzenia na polskiej scenie społeczno-politycznej dostarczają aż zbyt wielu inspiracji. :P

Żeby znowu Was nie zaskoczyć - niedługo na stronę polecą napisy do The Visitation - tylko muszę im napisać notkę - a potem pewnie Ghost Light - muszę sprawdzić synchronizację, ale tłumaczenie jest super, więc pewnie przy konfrontacji z filmem też nie znajdę zbyt wielu problemów.

Ktoś nad czymś pracuje? Ktoś chce mi coś podesłać? ^^

9
Stare Serie / Odp: Napisy
« dnia: Lipiec 28, 2014, 04:57:50 pm  »
Sorry, dziewczyny, to się odbyło jakoś w biegu i chaosie (i myślałam, że moooże zerkacie na stronę ^^), następnym razem będę bardziej komunikatywna.

I cześć, tak w ogóle. ;) Dzięki, Astroni, za pośredniczenie. I przepraszam, że tak trochę jestem, a trochę mnie nie ma, ale spadło na mnie administrowanie całą stroną (plus życie poza internetem, meh ;) ) i nie ukrywam, że to ciekawsze niż wstawianie przecinków w plikach z napisami. ;) Ale wszystko się uda pogodzić.

Swoją drogą, tutaj teraz urzędujemy... czy na razie raczej: urzęduję. Ale wrzuciłam artykuł o zasadach audiowiz, a nuż komuś się przyda. :) I chciałabym stworzyć jakąś bazę terminów, bo pewne frazy się powtarzają (np. Cloister Bell, z którym się ostatnio męczyłam) i trzeba zachować konsekwencję. Tylko muszę przeglądnąć przetłumaczone już odcinki i wypisać te terminy, ale nie mam czasuuu... U nas w redakcji nie ma jeszcze służbowych TARDIS, jak rozwiązaliście ten problem?  ???

Rzuć administrowanie stroną, pisz Księdza Kto! (zeby)

Strony: [1]