Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: seria 10  (Przeczytany 4799 razy)

Catharios

• Mieszkaniec Cardiff
  • **
  • Co mi zrobisz? +10/-0
seria 10
« dnia: Grudzień 26, 2016, 07:56:51 pm »

Nowy zwiastun nowej serii!!!!!!!!!:
https://www.youtube.com/watch?v=o3x4YF3EisE

EwaWho

• Mieszkaniec Cardiff
  • **
  • Co mi zrobisz? +8/-0
Odp: seria 10
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2016, 07:34:57 am »

Już nie mogę się doczekać, czuję, że będzie się dużo działo i tylko mam nadzieję, że da się polubić nową towarzyszkę i nie będzie zbyt irytująca jak co niektóre. Po obejrzeniu odcinka świątecznego mam jeszcze większą ochotę na nową serię z Doctorem:)

jilt

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +3/-0
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2017, 10:11:42 pm »

Ej, co taka cisza. Najlepszy sezon z Capaldim, niektóre odcinki wręcz powalają, a tu nic - The Silent!

Vlasta

• Zagubiony Ziemianin
  • *
  • Co mi zrobisz? +0/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2017, 05:36:15 pm »

Szczerze mówiąc nową serię zauważyłam gdzieś w jej połowie i to przypadkiem wchodząc na jedną stronę. Wzięłam się się za nią raczej z poczucia obowiązku (9 sezon mnie zmęczył). Jednak już pierwsze sceny pierwszego odcinka zrobiły na mnie dobre wrażenie, a potem było tylko lepiej, albo przynajmniej tak samo dobrze. Nareszcie była nowa, świeża towarzyszka, która nie starała się być Doctorem. Wykłady Doctora- genialne (najlepszy był o morderczym kosmosie). Zdjęcia w gabinecie- urocze (śrubokrętów za pierwszym razem nie zauważyłam  :D). Podobał mi się też pomysł oślepienia Doctora na kilka odcinków. To było ciekawe doświadczenie. Ogólnie 10 sezon niezwykle mi się spodobał i dopiero po nim naprawdę pokochałam 12. Szkoda tylko, że dopiero w jego ostatnim sezonie.
"And now it's time for one last bow, like all your other selves./ Tvelve's hour is over now. The clock is striking 1 p. m."